Zdrowiej przez taniec - terapia tańcem - Animacje dla dzieci, kolonie, półkolonie, organizacja imprez, animator, wczasy odchudzające, trener personalny, wakacje, obóz sportowy, kolonie nad morzem

joga dla seniora, aktywny seniorCzy wiesz, ze istnieje doskonały sposób aby aktywizować osoby starsze i niepełnosprawne?

Już od lutego będziemy mogli bawić się z uśmiechem i radością w rytmie cha cha na zajęciach z Choreoterapii – Terapii Tańcem.

Tak jak wcześniej będziemy spotykać się dwa razy w tygodniu na ćwiczeniach.

Zajęcia będzie prowadzić doświadczona instruktorka Marta Libudzic, która świetnie potrafi integrować grupę poprzez wspólną uzdrawiającą zabawę.

Zapraszamy wszystkie Panie w wieku 50+ na zajęcia, które są doskonałą formą spędzania wolnego czasu przy udziale muzyki, ćwiczeń i zadań tematycznych, poprowadzonych w atmosferze życzliwości i profesjonalnej opieki. Przychodząc na zajęcia z terapii tańcem nie trzeba wcale posiadać talentu czy nawet dobrej kondycji; tu każdy krok i ruch jest dobry, a osoby o zaniżonej samoocenie wynikającej z niepełnosprawności, wieku czy innych poważnych problemów zdrowotnych potrafią przełamywać wszelkie bariery i z radością zacząć odczuwać, że żyją pełnią życia.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Serdecznie ZAPRASZAMY!!

Marta Libudzic wraz z Fundacją Przyjazny Ostrów zaprasza!

Leave a Reply