Animacje dla dzieci!

“Urodziny w bajkolandzie znudziły nam się, to przeżytek!!” – cytuję…  Bardzo często rodzice dzwonią do nas i mówią takie właśnie słowa.

Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i dzieci tworzymy specjalnie dla Was NOWOCZESNE URODZINY- Animacje dla dzieci!!

Jeśli znudziły się Twojemu dziecku urodziny w dusznych, pełnych kurzu i zarazków bajkolandach,  mamy dla Ciebie niepowtarzalne, interesujące propozycje  urodzinowych atrakcji dla dzieci.

Nowoczesne urodziny dla dziecka tylko z  najlepszymi animatorami MartaFit.pl.

 

Urodziny tematyczne dla dzieci:

Droga mamo i tato, poświęć trochę czasu na zorganizowanie fajnej zabawy dla Twojego dziecka.  Dobrym, ciekawym pomysłem na bal urodzinowy jest zabawa przeprowadzona w ramach określonego tematu np.:

* w dżungli

* dziki zachód

* rycerze i księżniczki na zamku

* kosmiczne urodziny

* mali artyści

* piraci

* zwierzątka

* modelki,

* Stumilowy

* Myszka Miki i przyjaciele

* sportowe urodziny

* podróż dookoła świata

Organizowane przez nas imprezy są inne niż wszystkie!

Przejażdżka bryczką,  jazda konna na kucyku, kulig, dmuchańce, dmuchane zamki, zjeżdżalnie, piniata,  zabawy na świeżym powietrzu nad jeziorem, atrakcje dla dzieci na plaży, sport i rekreacja na orliku to wszystko tylko z nami wesołymi animatorami i trenerami sportu AWF.

Dla wymagających klientów zapewniamy wspaniałą biesiadę dla dzieci i rodziców przy kominku, ognisku lub grillu na świeżym powietrzu, wata cukrowa, fontanna czekoladowa, popcorn, tort z wybranym motywem bajkowym dla dzieci.

Spraw aby urodziny i przyjęcie dla Twojego dziecka było wymarzone i wyśnione jak z bajki :)

Zadzwoń pod numer 508 190 001 i zarezerwuj termin już dziś lub skontaktuj się z nami za pomocą maila:  kontakt.martafit@gmail.com.

 

 

Leave a Reply