Nauka angielskiego, niemieckiego i wiele innych języków

Obozy językowe 2017 ,  obozy sportowe, kolonie językowe, tematyczne

Nauka angielskiego, niemieckiego

Obozy i kolonie językowe, łączą naukę języka angielskiego, niemieckiego i polskiego dla obcokrajowców z bogatym programem rekreacyjnym, skierowane dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 16 lat.

Koszt tygodniowego pobytu dziecka na koloniach językowych wynosi 1300,00 pln.

Organizujemy obozy jeździeckie, kolonie w siodle, obozy sportowe, językowe, kolonie językowe, obozy sportowe: obozy wakeboardowe, obozy fitness oraz kolonie tematyczne.

Wszystkie obozy i kolonie posiadają zgodę Kuratorium na prowadzenie wszystkich turnusów oraz pełne ubezpieczenie uczestników.

 

Kadra na obozach i koloniach  to wykwalifikowani kierownicy, wychowawcy, lektorzy języków obcych Szkoły Matejki, instruktorzy rekreacji ruchowej i sportu.

Nauka języka obejmuje 20 godzin przez 7 dni

 • warsztaty językowe – ćwiczenie języka w praktyce, projekty, gry
 • komplet  materiałów językowych dla każdego uczestnika
 • pomoce multimedialne podczas zajęć
 • autorski system do nauki słówek
 • nacisk na komunikację językową
 • doświadczeni lektorzy języków naszej firmowej
 • wszystkie poziomy zaawansowania bez całkiem początkującego,
 • do wyboru: angielski, niemiecki oraz polski dla młodzieży zagranicznej
 • certyfikat językowy na zakończenie obozu, kolonii
 • dojazd na kolonie językowe we własnym zakresie – istnieje możliwość odbioru uczestnika ze stacji PKP i PKS.
Program rekreacyjny:
 • Wycieczka do Aquaparku w Kaliszu: basen sportowy, basen rekreacyjny, dzika rzeka, dwie rynny wodne,  jacuzzi
 • Zajęcia sportowe i rekreacyjne: jazda konna na krytej ujeżdżalni, fitness, pływanie, gra w siatkówkę, koszykówkę, tenis stołowy, unihokej
 • Wycieczki: po okolicy m.in rowerowe, rolki, kulig
 • Zajęcia wieczorne: konkursy językowe, quizy, dyskoteki
 • Zajęcia tematyczne: malowanie, rysowanie, śpiewanie, występy aktorskie,  bieg sprawnościowo-językowy w terenie
 • Ognisko z pieczeniem kiełbasek, śpiewanie piosenek, występy

Dodatkowo:

 • Treningi z instruktorem fitnessu, 6 h podczas turnusu, m.in. modelowanie sylwetki, ćwiczenia wzmacniające i koordynacyjne, stretching , taśmy, drabinki koordynacyjne, piłki fitness, porady dietetyczne
 • Koszt nauki: 120 zł
 • Trening z instruktorem jazdy konnej, 4 h podczas turnusu.
 • Koszt nauki: 140 zł

Na życzenie dysponujemy specjalnymi, eleganckimi voucherami, które świetnie się nadają na prezent gwiazdkowy i sprawią Twojemu dziecku mnóstwo frajdy.

Podczas wakacji letnich 2017 organizujemy 9 turnusów :

Podczas wakacji letnich 2017 organizujemy w ramach kolonii w siodle 9 turnusów :

1. turnus: 25 czerwca – 1 lipca 2017  (brak miejsc)

2. turnus: 2 lipca – 8 lipca 2017 (brak miejsc)

3. turnus: 9 lipca – 15 lipca 2017 (brak miejsc)

4. turnus: 16 lipca – 22 lipca 2017 (brak miejsc)

5. turnus: 23 lipca – 29 lipca 2017 (brak miejsc)

6. turnus: 30 lipca – 5 sierpnia 2017 (brak miejsc)

7. turnus: 6 sierpnia – 12 sierpnia 2017 (brak miejsc)

8. turnus: 13 sierpnia – 19 sierpnia 2017 (brak miejsc)

9. turnus: 20 sierpnia – 26 sierpnia 2017 (brak miejsc)

UWAGA!! Ilość miejsc ściśle limitowana

Zadzwoń już teraz tel. 508 190 001 lub zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka za pomocą maila:  kontakt.martafit@gmail.com.

ZAPISY PRZYJMOWANE SĄ TYLKO ZA POMOCĄ MAILA:  KONTAKT.MARTAFIT@GMAIL.COM .  NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ TELEFONICZNIE.

Procedura zgłaszania dziecka na kolonie:
1. Poniżej należy pobrać podświetlaną kartę uczestnika wypoczynku.pobierz tutaj –>> KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU (pdf)2. Wypełnioną kartę dziecka przesyłamy za pomocą maila:  kontakt.martafit@gmail.com.
3. Na podstawie wypełnionej Karty Uczestnika Wypoczynku, organizator kontaktuje się ze wszystkimi rodzicami w celu potwierdzenia rezerwacji wypoczynku.
4. Do  31 maja  2017 roku zostanie przedstawiony rodzicom szczegółowy harmonogram kolonii oraz szczegóły przygotowania dzieci do kolonii.

Nasz obiekt zajmuje pierwsze miejsce pod względem największej liczby oferowanych miejsc noclegowych spośród innych obiektów w Ostrowie Wielkopolskim.

Nasz ośrodek położony jest w malowniczym parku. W odległości 200m od niego znajduje się sztuczny zalew ze strzeżonym kąpieliskiem oraz kompleks leśny. Całkowity obszar ośrodka wynosi 9 ha. Naszym atutem jest cisza i spokój, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Najbliższa służba medyczna znajduje się w odległości 1500m, a centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego 2500m.

Hotel Restauracja Borowianka posiada wspaniałe warunki do organizowania szkoleń i konferencji ze względu na korzystne położenie geograficzne, w centrum Polski. Walorem jest bliskość połączeń z dużymi aglomeracjami miejskimi, centrami kulturalnymi, biznesowymi oraz finansowymi, takimi jak Wrocław (110 km), Poznań (125 km), Łódź (140 km).Bazę noclegową stanowi 5 murowanych domków o zróżnicowanej wielkości i standardzie. Dysponujemy 151 miejscami noclegowymi w 82 pokojach.

Każdy pokój posiada pełny węzeł sanitarny i telewizje kablową.
Organizujemy wakacje w siodle w doskonale położonym obiekcie restauracyjno – hotelowym Borowianka w Ostrowie Wielkopolskim.
Pokoje hotelowe 2-osobowe są w świetnym standardzie.

Przy hotelu jest stajnia koni rekreacyjnych oraz koński pensjonat.
Do dyspozycji są bryczki, karoca, sanie i kryta ujeżdżalnia o powierzchni 900 m2.Po drugiej stronie stajni mieści się atrakcyjne jezioro wraz z bogata infrastrukturą sportowo-rekreacyjną Piaski Szczygliczka.

W pobliskim lesie jest ścieżka zdrowia gdzie istnieje możliwość organizowania gier terenowych i zajęć w terenie.Przy samym jeziorze znajdują się liczne place zabaw, boiska wielofunkcyjne, piękna piaszczysta plaża, park linowy, ścianka wspinaczkowa, wakeboarding oraz rozległe ścieżki do jazdy na rowerach i rolkach, które są swoistą atrakcją tego regionu.Na sztucznym zalewie, strzeżone kąpielisko, piaszczysta plażą, wypożyczalnia sprzętów wodnych, możliwość wędkowania, a zimą lodowisko ogólnodostępne.

Niedaleko naszego hotelu w Michałkowie (4 km) znajduje się lotnisko z dobrze wyposażoną bazą dla spadochroniarzy oraz dla osób zainteresowanych modelarstwem.

Dodatkowe informacje:

 • jazdy konne prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską
 • opieka wychowawców przygotowanych pod kątem pedagogicznym oraz trenerów AWF
 • podział na grupy wiekowe i w zależności od umiejętności jeździeckich
 • wszyscy uczestnicy objęci są ubezpieczeniem NNW
 • Kolonie w siodle są legalne i zgłoszone w Kuratorium Oświaty

Dojazd we własnym zakresie (istnieje możliwość odbioru uczestnika ze stacji PKP i PKS).

Zadzwoń już teraz aby uzyskać więcej informacji tel. 508 190 001 lub zapisz swoje dziecko za pomocą maila:  kontakt.martafit@gmail.com .ZAPISY PRZYJMOWANE SĄ TYLKO ZA POMOCĄ MAILA:  kontakt.martafit@gmail.com 
NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ TELEFONICZNIE.
Wypróbuj najlepsze Kolonie w Siodle w kraju!

Tak bawiliśmy się w poprzednich latach:

Zakwaterowanie w naszym ośrodku

Nasz ośrodek położony jest w malowniczym parku. W odległości 200m od niego znajduje się sztuczny zalew ze strzeżonym kąpieliskiem oraz kompleks leśny. Całkowity obszar ośrodka wynosi 9 ha. Naszym atutem jest cisza i spokój, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Najbliższa służba medyczna znajduje się w odległości 1500m, a centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego 2500m.Hotel Restauracja Borowianka posiada wspaniałe warunki do organizowania szkoleń i konferencji ze względu na korzystne położenie geograficzne, w centrum Polski. Walorem jest bliskość połączeń z dużymi aglomeracjami miejskimi, centrami kulturalnymi, biznesowymi oraz finansowymi, takimi jak Wrocław (110 km), Poznań (125 km), Łódź (140 km).

Bazę noclegową stanowi 5 murowanych domków o zróżnicowanej wielkości i standardzie. Dysponujemy 151 miejscami noclegowymi w 82 pokojach.Każdy pokój posiada pełny węzeł sanitarny i telewizje kablową.
Organizujemy wakacje w siodle w doskonale położonym obiekcie restauracyjno – hotelowym Borowianka w Ostrowie Wielkopolskim.
Pokoje hotelowe 2-osobowe są w świetnym standardzie.Przy hotelu jest stajnia koni rekreacyjnych oraz koński pensjonat.
Do dyspozycji są bryczki, karoca, sanie i kryta ujeżdżalnia o powierzchni 900 m2.Po drugiej stronie stajni mieści się atrakcyjne jezioro wraz z bogata infrastrukturą sportowo-rekreacyjną Piaski Szczygliczka.W pobliskim lesie jest ścieżka zdrowia gdzie istnieje możliwość organizowania gier terenowych i zajęć w terenie.Przy samym jeziorze znajdują się liczne place zabaw, boiska wielofunkcyjne, piękna piaszczysta plaża, park linowy, ścianka wspinaczkowa, wakeboarding oraz rozległe ścieżki do jazdy na rowerach i rolkach, które są swoistą atrakcją tego regionu.Na sztucznym zalewie, strzeżone kąpielisko, piaszczysta plażą, wypożyczalnia sprzętów wodnych, możliwość wędkowania, a zimą lodowisko ogólnodostępne.Niedaleko naszego hotelu w Michałkowie (4 km) znajduje się lotnisko z dobrze wyposażoną bazą dla spadochroniarzy oraz dla osób zainteresowanych modelarstwem.