fbpx

Kolonie, obozy letnie 2019 dla dzieci i młodzieży, to 7 dni aktywnych wakacji w najlepszych miejscach w Polsce w górach, nad morzem, na kaszubach na mazurach. Doświadczona kadra wychowawców, instruktorów i trenerów oraz bogaty program atrakcji sprawią, że Twoje dziecko spędzi bezpieczny, wyjątkowy i aktywny wypoczynek.

Kolonie letnie ze sprawdzonym organizatorem to świetna możliwość spędzenia wolnego czasu, wytchnienia od szkoły oraz nawiązania nowych przyjaźni.

Wakacje letnie 2019 to nowa atrakcyjna oferta:

Zapraszamy na obóz konny do Wierzycy, gdzie dzieci pod kiem wykwalifokowanej kadry nauczą się jeździć konno i mogą doskonalić swoje nabyte wcześniej umiejęności jeździeckie w pięknych okolicznościach przyrody nad jeziorem. 

Równie pięknym miejscem do rozwijania pasji jazdy konnej są nasze kolonie jeździeckie w Iławie z naszym atrakcyjnym programem zajęć związanych z żeglarstwem i oraz licznymi sportami wodnymi.

Kolejnym idealnym miejscem jest nauka jazdy konnej w Czarnym Dunajcu i tam w przepięknym ośrodku organizowane są przez  nas  kolonie w siodle w górach. 

 

Milośników wodnego szaleństwa zapraszamy na obóz sportów wodnych w Iławie. Bogaty program atrakcji wodnych nad jeziorem Jeziorak sprawi, że Twoje dziecko przeżyje wyjątkowo aktywne wakacje pod okiem najlepszych instruktorów i będzie chciało do nas wrócić. 

Do dyspozycji uczestników organizatorzy oddają specjalnie przygotowane korty tenisowe oraz sprzęt tenisowy.

 

 

Nasze obozy tenisowe wśród innych obozów sportowych i obozów tematycznych cieszą się niesłabnącą i bardzo dużą popularnością. Kolonie tenisowe w Iławie ,podczas których, podobnie jak w trakcie obozów, instruktorzy tenisa uczą dzieci i młodzież tajników tego sportu gwarantują szybsze postępy w grze. Dzięki temu efektywność na naszych wyjazdach jest kilkukrotnie większa, a postępy w grze dużo większe i bardziej widoczne. 

Film z naszych realizacji 🙂

 

Turnusy:           

I. turnus: 1/07/2019 – 6/07/2019                         

II. turnus: 7/07/2019 – 13/07/2019
 
III. turnus: 14/07/2019 – 20/07/2019
 
IV. turnus:  21/07/2019 – 27/07/2019
 
V. turnus: 28/07/2019 – 3/08/2019

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • opiekę pedagogiczną
  • opiekę instruktorską
  • opiekę medyczną
  • opiekę ratownika WOPR
  • nagrody i medale za zwycięstwa w obozowych konkursach
  • gwarancję marszałkowską w Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym (UFG)
  • gwarancję ministerialną w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym (TFG)
  • ubezpieczenie NNW
  • podatek VAT

Tygodniowy pobyt na koloniach to koszt 1 490 zł

Procedura zgłaszania dziecka na kolonie jeździeckie:

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania kolonii w przypadku zbyt małej liczby uczestników w terminie 7 dni przed rozpoczęciem danego turnusu.

ZAPISY PRZYJMOWANE SĄ TYLKO ZA POMOCĄ MAILA:  KONTAKT.MARTAFIT@GMAIL.COM . 

UWAGA!! Nie przyjmujemy zgłoszeń telefonicznie.

1. Poniżej należy pobrać podświetlaną kartę uczestnika wypoczynku.

pobierz tutaj –>>karta wypoczynku kolonie-nowa pdf

2. Wypełnioną oraz podpisaną własnoręcznym podpisem kartę dziecka przesyłamy za pomocą maila:
kontakt.martafit@gmail.com.

3. Na podstawie wypełnionej Karty Kwalifikacyjnej Uczestnika Wypoczynku, organizator kontaktuje się ze wszystkimi rodzicami e-mailowo, w celu potwierdzenia rezerwacji wypoczynku.

4. Do   31 maja 2019 roku zostanie przedstawiony rodzicom szczegółowy harmonogram kolonii oraz szczegóły przygotowania dzieci do wypoczynku.