fbpx

Wycieczka do Rezydencji Świętego Mikołaja 2019.

Jedyna w Ostrowie Rezydencja Świętego Mikołaja zaprasza wycieczki szkolne i przedszkolne

od 25 listpada 2019 roku do 20 grudnia 2019

W Rezydencji Świętego Mikołaja najmłodsi będą mieli okazję spędzić świąteczny czas w towarzystwie Świętego Mikolaja oraz jego wesołych pomocników Elfów. Po spektaklu, koncercie grach i zabawach przyjdzie czas na – uczta iście świąteczna! Kiedy dzieci odpoczną po poczęstunku, wtedy otrzymają Certyfikat Honorowych Gości Rezydencji Świętego Mikołaja!

Rezydencja Świętego Mikołaja to:

✻ Pracownia ELFÓW
Elfy mieszkające w  Rezydencji zaproszą wszystkie dzieci do wspólnych warsztatów artystycznych czyli Fabryki Świątecznych Świeczek. Pomocnicy Św. Mikołaja, w rytm kolęd, będą towarzyszyć w tworzeniu świątecznych dekoracji, które dzieci będą mogły wziąć ze sobą do domu na pamiątkę. To tutaj Elfy zabiorą dzieci do swojego świata, co oznacza, że czas dla najmłodszych upłynie dość pracowicie.

✻ Poczta ŚW. MIKOŁAJA
Każde dziecko ma swoje małe marzenia, którymi się chce podzielić z Mikołajem w tym magicznym czasie. Przed wyprawą do tej poczty Elfy pomogą napisać list do Świętego, który zostanie wrzucony do skrzynki pocztowej! Mikołaj jest rekordzistą w liczbie otrzymywanej korespondencji i właśnie w tym domku dzieci zobaczą posegregowane kartki z całego świata!

✻ Spektakl pt: „Przygody Kaja, Elfika i Mikołaja” 

✻ Koncert na najlepszymi elfowymi muzykami (fortepian, klarnet, saksofon)

✻ Świąteczna uczta w niezwykłym miejscu czyli Starej Przepompowni ul. Raszkowska 78 w Ostrowie Wielkopolskim

✻ Wystawa krzywych luster

Koszt wycieczki 40zł.

Zadzwoń i zarezerwuj termin świątecznych atrakcji dla dzieci już dziś: 508 190 001