Akademia Aktywnego Dziecka

 ATRAKCJE DLA DZIECI OSTRÓW, KALISZ

 

ZAPEWNIAMY 

 * BEZPIECZNA OPIEKĘ NAD DZIEĆMII W RAMACH KTÓREJ ODBYWAJĄ SIĘ    GRY I ZABAWY RUCHOWE

 * ZAJĘCIA MANUALNE , ZAJĘCIA PLASTYCZNE, GOTOWANIE, PIECZENIE    PIERNIKÓW, 

 * GIMNASTYKA KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNA

 * TANIEC, RYTMIKA, ATRAKCJE DLA DZIECI

 * ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE, ZAJĘCIA MUZYCZNE, ZAJĘCIA PLASTYCZNE, ZAJĘCIA  AKTORSKIE

 * WYCIECZKI SPORTOWO-REKREACYJNE ORAZ WYCIECZKI TEMATYCZNE

 

KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT :) ))  

Jeśli zastanawiasz się jak zorganizować swojemu dziecku czas my możemy Ci w tym pomóc. 

Jesteśmy jedyną Akademią dla Dzieci w regionie. U nas dziecko może się pobawić, porozmawiać o życiu i o tym co go interesuje. Odrobimy z Twoim dzieckiem lekcje i poświęcimy mu nasz CZAS.

Domowa atmosfera sprawi, że Twoje dziecko mniej dotkliwie odczuje chwile spędzone bez Was, a Wy spokojnie będziecie mogli załatwić swoje sprawy, zarówno zawodowe jak i prywatne. Jesteśmy idealną alternatywą!!

Akademia Aktywnego Dziecka to miejsce stworzone z myślą o Dzieciach i dla Dzieci. Program realizowany w Akademii pozwala na umiejętne łączenie zabawy z nauką co sprzyja prawidłowemu rozwojowi oraz zachęca NASZE POCIECHY do zdobywania kolejnych umiejętności.

Wszystkie prowadzone zajęcia stymulują uczenie się poprzez badanie i odkrywanie, dając jednocześnie zabawę i radość. Staramy się aby nasz program i atrakcyjność zajęć był dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, jego talentów i tempa rozwoju. 

Naszym celem jest wychowanie dzieci na odważnych, kreatywnych, aktywnych, dobrze radzących sobie w życiu ludzi, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie.

Nad dziećmi czuwa wysoko wykwalifikowana kadra nauczycieli i instruktorów sportu i rekreacji ruchowej.

Animatorzy rekreacji uczą dzieci czerpania przyjemności z aktywności ruchowej i zaszczepiają prawidłowe nawyki i postawy względem własnego ciała i dbałości o zdrowie swoje i innych. Dzieci zdobywają nowe doświadczenia, integrują się, nabierają pewności siebie, staja się asertywne i umiejętnie dostosowują się do zmieniających się warunków.

Ćwiczenia, gry i zabawy rekreacyjne mają czysty charakter utylitarny i zdrowotny. Stymulujemy tym samym wszechstronny rozwój dziecka na wielu płaszczyznach jego życia zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej.Pozdrawiam serdecznie,

 Marta Libudzic

Akademia Aktywnego Dziecka

 

 

 

  • Facebook
  • GoldenLine
  • Twitter
  • YouTube