AUTO NA WESELE

Auto na wesele, ślub Ostrów, Kalisz, Kępno, Krotoszyn, Pleszew

 Wynajem auta na wesele, auto do ślubu oraz imprezy okolicznościowe.

Zadzwoń pod numer 600 203 000 i zarezerwuj termin już teraz!

165-1024x768

auto na wesele  Mercedes-ssk1

Wyjątkowy Mercedes SSK 1929r. CABRIO replika do wynajęcia na wesele, ślub, rocznice, urodziny, festyny i wszelkie inne okazje!!

Wieloletnie doświadczenie i zadowoleni klienci mogą potwierdzić profesjonalizm świadczonych usług, a przejażdżka takim klasykiem dostarczy niezapomnianych wrażeń.

W samochodzie mieści się para młoda na tylnym siedzeniu, z przodu jest miejsce dla kierowcy, który siedzi nieco niżej, by państwo młodzi byli widoczni już z daleka i mogli delektować się jazdą i zaciekawionymi, często zazdrosnymi spojrzeniami.

Mercedes dysponuje składanym dachem w razie deszczu, lecz bardzo rzadko zdarzało się do tej pory by dach był potrzebny, bo zamawiając w sezonie ten wyjątkowy pojazd macie państwo gwarancję ładnej pogody;)

Cena za wynajęcie – 750 pln – obejmuje dojazd do pana młodego, panny młodej, do kościoła, na salę i na sesję zdjęciową i obowiązuje w sezonie 2017 na terenie Ostrowa Wlkp.

Oczywiście jesteśmy otwarci na wyjazdy do innych pięknych miast, miasteczek i wsi Polski – prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Bez znacznych dopłat za dodatkowy transport obsługujemy: Ostrów, Kalisz, Pleszew, Kępno, Krotoszyn, Syców, Wieruszów, Ostrzeszów, Odolanów, Jarocin.

Niech Twój Dzień Ślubu będzie naprawdę wyjątkowy – w wyjątkowym, zwracającym uwagę, pięknym samochodzie!

ZADZWOŃ TERAZ BY USTALIĆ SZCZEGÓŁY I ZAPYTAĆ O WOLNY TERMIN!

TEL. 48 600 203 000

Jeśli nie odbieram, wyślij sms-a z pytaniem o wolny termin – oddzwonię najszybciej jak to tylko możliwe.

Są jeszcze pojedyncze wolne terminy w sezonie 2017, zapraszamy!!