fbpx

O MNIE

MARTA LIBUDZIC – rodowita ostrowianka. Absolwentka AWF we Wrocławiu, Menedżer Oświaty, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor fitness, szkoleniowiec,  trener personalny  fitness w Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych, prezenter, animator, wykładowca, szkoleniowiec i  właściciel firmy MartaFit.pl.

Właściciel firmy biura turystyczno – eventowego MartaFit.pl

Właściciel i Dyrektor: Szkoły Języków Obcych i Korepetycji: SZKOŁA MATEJKI

Właściciel: WAKEPARK PIASKI

Prezes Fundacji Beaty Klimek „Przyjazny Ostrów”.

Z myślą o dzieciach, którymi zawsze się otacza założyła Akademię Aktywnego Dziecka.

Organizuje czas wolny i wypoczynek o charakterze sportowym dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Potrafi zapewnić świetną zabawę małym i dużym, koordynuje imprezy sportowo-rekreacyjne i rozrywkowe.

Od zawsze praca pedagogiczna uskrzydla jej życie.

Nauczyciel Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Współtwórca projektów unijnych. Promuje  zdrowy, aktywny tryb życia w zgodzie z naturą.

W życiu skupia się na tym czego chce a nie na tym czego nie chce, dzięki czemu ma ogromne pokłady energii, którą dzieli się na co dzień z innymi.

Zdefiniowany kreator, działacz, posiada ogromną wiedzę praktyczną, która poparta jest pełnymi kwalifikacjami i kompetencjami. Wyróżnia się niesamowitymi zdolnościami organizacyjnymi.

Wysokie zdolności komunikacyjne poparte są wieloletnim doświadczeniem, pracą z ludźmi i dla ludzi.

Permanentnie dąży do rozwoju i samorealizacji oraz ciągle chce podnosić swoje kwalifikacje i doświadczenie.

Cechy charakteru to pewność siebie, przebojowość, skuteczność w działaniu, charyzma i skłonność do ryzyka.   Ma w sobie naprawdę duży potencjał energii i poczucie samodzielności.

Siła charakteru, indywidualność, chęć tworzenia, twórczość, dominacja, śmiałe pomysły, dar przekonywania  i wybitne zdolności przywódcze pomagają jej od zawsze w zjednywaniu sobie ludzi. Z natury jest dynamiczna, cechuje ją spontaniczność i otwartość.

 


Nasz zespół to doświadczeni trenerzy, instruktorzy, animatorzy oraz pedagodzy. Jesteśmy zespołem pasjonatów w swojej branży. Żyjemy pracą, bawimy się pracą, cieszymy się pracą. Oznacza to, że do każdego zlecenia podchodzimy na świeżo z pełnią energii i satysfakcji.

Absolwentka Bromley College w Londynie oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wieloletni lektor języka angielskiego.


Ukończyła UAM na wydziale Edukacja wczesnoszkolna z arteterapią. Praca z dziećmi to jej pasja.

Ela

Studentka 4 roku lingwistyki stosowanej . Nauczyciel języków obcych, nauka poprzez zabawę to jej specjalność.

Asia

Absolwentka studiów z zakresu nauk przyrodniczych na Wydziale Biologii UAM w Poznaniu.Animatorka i korepetytorka . Pasjonatka fotografii uwielbiająca pracę z dziećmi -„głowa pełna pomysłów”.

Martyna

Uczennica klasy maturalnej o profilu matematyczno-geograficznym. Interesuje się sportem,podróżami oraz muzyką.

Dagmara

Kreatywna i zawsze wesoła animatorka. Studentka kulturoznawstwa we Wrocławiu.

Weronika

Absolwentka AWF Poznań.Nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener personalny. Od lat związana ze sportem od koszykówki po wakeboard.

Marta

Niesamowicie energetyczny, pełen entuzjazmu SuperKris, który potrafi latać jak prawdziwy Superman! Jest trenerem personalnym, mentalnym i od lat pomaga ludziom w tym, by żyli na Maxa 🙂

Kris