PÓŁKOLONIE KALISZ

Najlepsze Półkolonie sportowe dla dzieci w Kaliszu – wakacje dla dzieci w Kaliszu

Najlepsze Półkolonie na sportowo w AQUAPARKU w Kaliszu. Najlepsze półkolonie tylko z Firmą MartaFit.pl. Od wielu lat sprawiamy, że wakacje i ferie Twojego dziecka są świetną zabawą, przygodą oraz okazją do nauki samodzielności, aktywności sportowej, współpracy w grupie oraz nawiązaniu nowych, wartościowych przyjaźni. Organizujemy wakacje i ferie dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Krotoszynie z dala od TV, komputerów, tabletów, szkolnych ławek i tablicy. Pięciodniowy pobyt dziecka na półkoloniach trwa od godziny 8:00 do 16:00.

Półkolonie Kalisz – koszt pięciodniowego pobytu dziecka na półkoloniach na sportowo wynosi 321,00 pln.

Zapewniamy bezpieczna opiekę przez nauczycieli i trenerów sportu i rekreacji ruchowej, pełne wyżywienie w postaci obiadu dwudaniowego dla aktywnych dzieci przez firmę WE EAT FIT oraz mnóstwo sportowych atrakcji.

Organizujemy wakacje dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Krotoszynie.

W ramach zajęć przewidziane są:

– nauka pływania na basenie, zabawy w wodzie w Aquaparku  

– gry i zabawy sportowe tj. piłka nożna, badminton, koszykówka, siatkówka, unihokey

– samoobrona

– codzienna poranna rozgrzewka

– gimnastyka artystyczna, taniec, zumba

– podwieczorek, obiad dwudaniowy, napoje bez ograniczeń

– ścianka wspinaczkowa

– najlepsza baza sportowo-rekreacyjna w Kaliszu i Ostrowie

– gry i zabawy integracyjne, terenowe ( rozgrywki drużynowe, podchody)

– wycieczki, spacery i zabawy na świeżym powietrzu

 

Podczas półkolonii zimowych na sportowo 2017 organizujemy 9 turnusów :

Podczas półkolonii  w siodle 2017 organizujemy 9 turnusów :

  1. turnus: 26 czerwca – 30 czerwca 2017

  2. turnus: 3 lipca – 7 lipca 2017

  3. turnus: 10 lipca – 14 lipca 2017  

  4. turnus: 17 lipca – 21 lipca 2017    

  5. turnus: 24 lipca – 28 lipca 2017    

  6. turnus: 31 lipca – 4 sierpnia 2017  

  7. turnus: 7 sierpnia – 11 sierpnia 2017   

  8. turnus: 14 sierpnia – 18 sierpnia 2017    

  9. turnus: 21 sierpnia – 25 sierpnia 2017

U nas Twoja Pociecha doświadczy niesamowitych przeżyć, emocji, pozna nowe formy aktywności ruchowej oraz nowe rodzaje gier, zabaw, opracowanych we współpracy z trenerami AWF, specjalistami, nauczycielami oraz instruktorami sportu i rekreacji.

Naszym celem jest wychowanie dzieci na odważnych, kreatywnych, aktywnych, dobrze radzących sobie w życiu ludzi, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie.

Wszystkie prowadzone zajęcia stymulują uczenie się poprzez badanie i odkrywanie, dając jednocześnie zabawę i radość. Staramy się aby nasz program i atrakcyjność zajęć był dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, jego talentów i tempa rozwoju.

Animatorzy rekreacji uczą dzieci czerpania przyjemności z aktywności ruchowej i zaszczepiają prawidłowe nawyki i postawy względem własnego ciała i dbałości o zdrowie swoje i innych. Dzieci zdobywają nowe doświadczenia, integrują się, nabierają pewności siebie, staja się asertywne i umiejętnie dostosowują się do zmieniających się warunków.

Ćwiczenia, gry i zabawy rekreacyjne mają czysty charakter utylitarny i zdrowotny. Stymulujemy tym samym wszechstronny rozwój dziecka na wielu płaszczyznach jego życia, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej.

Zajęcia będą miały charakter usamodzielniający, stymulujący prawidłowy rozwój dziecka a przede wszystkim uczący nowych umiejętności w oparciu o sztukę przetrwania w dzisiejszym świecie.

Zadzwoń już teraz aby uzyskać więcej informacji tel. 508 190 001 lub zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka przez Formularz kontaktowy  .

 

ZAPISY PRZYJMOWANE SĄ TYLKO PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY .  NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ TELEFONICZNIE.

Procedura zgłaszania dziecka na półkolonie:

1. Poniżej należy pobrać podświetlaną na czerwono kartę uczestnika wypoczynku

KARTA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU Półkolonie 2017

2. Wypełnioną kartę dziecka przesyłamy na wskazany przez Formularz Kontaktowy.

3. Na podstawie wypełnionej Karty Uczestnika Wypoczynku, organizator kontaktuje się ze wszystkimi rodzicami w celu potwierdzenia rezerwacji wypoczynku.

4. Do 14 maja 2017 roku zostanie przedstawiony rodzicom szczegółowy harmonogram półkolonii oraz szczegóły przygotowania dzieci do półkolonii.