PÓŁKOLONIE KROTOSZYN

Półkolonie Krotoszyn –  ferie zimowe dla dzieci  w Krotoszynie

Pływalnia Wodnik ZAPRASZA!!

 

Jeśli chcesz by ferie  Twojego dziecka były nie tylko świetną zabawą, przygodą  ale również  okazją do nauki samodzielności , aktywności sportowej, współpracy w grupie oraz nawiązaniu nowych, wartościowych  przyjaźni  – zapraszamy do Akademii Aktywnego Dziecka – Półkolonie Krotoszyn.

Podczas zimowych ferii 2018 organizujemy 2 turnusy:

  1. turnus: 12 luteogo – 16 lutego 2018

  2. turnus: 19 lutego – 23 lutego 2018

Zajęcia odbywają się w godzinach od 9:00 do 15:00, podczas których zapewniamy:

– opieka wychowawców i instruktorów sportu

– nauka i doskonalenie pływania na basenie

– gimnastyka, taniec

– kino

– gry i zabawy sportowe

– gry i zabawy integracyjne, terenowe, podchody

– wycieczki piesze, rolki

– obiad oraz napoje bez ograniczeń w postaci wody niegazowanej

– warsztaty artystyczno-edukacyjne

– animacje dla dzieci oraz bal karnawalowy

 

Koszt pięciodniowego pobytu dziecka na półkoloniach na sportowo od godziny 9:00 do 15:00 wynosi 210,00 pln.

Organizujemy wakacje dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Krotoszynie.

U nas Twoja Pociecha doświadczy niesamowitych przeżyć, emocji, pozna nowe formy aktywności ruchowej oraz nowe rodzaje gier, zabaw, opracowanych we współpracy z trenerami AWF, specjalistami, nauczycielami oraz instruktorami sportu i rekreacji.

Naszym celem jest wychowanie dzieci na odważnych, kreatywnych, aktywnych, dobrze radzących sobie w życiu ludzi, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie.

Wszystkie prowadzone zajęcia stymulują uczenie się poprzez badanie i odkrywanie, dając jednocześnie zabawę i radość. Staramy się aby nasz program i atrakcyjność zajęć był dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, jego talentów i tempa rozwoju.

Animatorzy rekreacji uczą dzieci czerpania przyjemności z aktywności ruchowej i zaszczepiają prawidłowe nawyki i postawy względem własnego ciała i dbałości o zdrowie swoje i innych. Dzieci zdobywają nowe doświadczenia, integrują się, nabierają pewności siebie, staja się asertywne i umiejętnie dostosowują się do zmieniających się warunków.

Ćwiczenia, gry i zabawy rekreacyjne mają czysty charakter utylitarny i zdrowotny. Stymulujemy tym samym wszechstronny rozwój dziecka na wielu płaszczyznach jego życia, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej.

Zajęcia będą miały charakter usamodzielniający, stymulujący prawidłowy rozwój dziecka a przede wszystkim uczący nowych umiejętności w oparciu o sztukę przetrwania w dzisiejszym świecie.

Zadzwoń już teraz aby uzyskać więcej informacji tel. 508 190 001 lub zapisz swoje dziecko za pomocą maila:  kontakt.martafit@gmail.com  .

 

ZAPISY PRZYJMOWANE SĄ TYLKO ZA POMOCĄ MAILA:  KONTAKT.MARTAFIT@GMAIL.COM 

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ TELEFONICZNIE.

Procedura zgłaszania dziecka na Półkolonie Krotoszyn:

1. Poniżej należy pobrać podświetlaną na czerwono kartę uczestnika wypoczynku

karta wypoczynku polkolonie-nowa pdf

2. Wypełnioną kartę dziecka przesyłamy za pomocą maila:  kontakt.martafit@gmail.com.

3. Na podstawie wypełnionej Karty Uczestnika Wypoczynku, organizator kontaktuje się ze wszystkimi rodzicami w celu potwierdzenia rezerwacji wypoczynku.

4. Do 28 stycznia 2018 roku zostanie przedstawiony rodzicom szczegółowy harmonogram półkolonii oraz szczegóły przygotowania dzieci do półkolonii.