NA SPORTOWO

Półkolonie na sportowo dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim –  wakacje i atrakcje dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim

Półkolonie odbywać się będą w Restauracji Plażowa, przy Parku Olbrzymich Owadów, na Piaskach

w Ostrowie Wielkopolskim.

Jeśli chcesz by wakacje Twojego dziecka były nie tylko świetną zabawą, przygodą  ale również  okazją do nauki samodzielności , aktywności sportowej, współpracy w grupie oraz nawiązaniu nowych, wartościowych  przyjaźni  – zapraszamy do Akademii Aktywnego Dziecka -Półkolonie na sportowo.

Organizujemy wakacje dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Krotoszynie. 

U nas Twoja Pociecha doświadczy niesamowitych przeżyć, emocji, pozna nowe formy aktywności ruchowej oraz nowe rodzaje gier, zabaw, opracowanych we współpracy z trenerami AWF, specjalistami, nauczycielami oraz instruktorami sportu i rekreacji.

W ramach zajęć przewidziane są:

 • wycieczka do parku olbrzymich owadów, park linowy, wakeboard, park linowy, rolki, tenis, piłka nożna, badminton, gry i zabawy sportowe, survival dla dzieci, nauka i doskonalenie pływania, plażowanie, codzienna poranna rozgrzewka, gimnastyka artystyczna, taniec, zumba, podwieczorek, obiad dwudaniowy, napoje bez ograniczeń, najlepsza baza sportowo-rekreacyjna w Ostrowie i okolicy, zabawy integracyjne, terenowe ( rozgrywki drużynowe, podchody), wycieczki, spacery i zabawy na świeżym powietrzu

Półkolonie na sportowo -Koszt pięciodniowego pobytu dziecka na półkoloniach wynosi 310,00 pln. 

Podczas półkolonii na sportowo 2018 organizujemy 10 turnusów :

Podczas półkolonii  w siodle 2018 organizujemy 10 turnusów :

 1. 25 czerwca – 29 czerwca 2018
 2. 2 lipca – 6 lipca 2018
 3. 9 lipca – 13 lipca 2018
 4. 16 lipca – 20 lipca 2018
 5. 23 lipca – 27 lipca 2018
 6. 30 lipca – 3 sierpnia 2018
 7. 6 sierpnia – 10 sierpnia 2018
 8. 13 sierpnia – 17 sierpnia 2018
 9. 20 sierpnia – 24 sierpnia 2018
 10. 27 sierpnia – 31 sierpnia 2018

Naszym celem jest wychowanie dzieci na odważnych, kreatywnych, aktywnych, dobrze radzących sobie w życiu ludzi, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie.

Wszystkie prowadzone zajęcia stymulują uczenie się poprzez badanie i odkrywanie, dając jednocześnie zabawę i radość. Staramy się aby nasz program i atrakcyjność zajęć był dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, jego talentów i tempa rozwoju.

Animatorzy rekreacji uczą dzieci czerpania przyjemności z aktywności ruchowej i zaszczepiają prawidłowe nawyki i postawy względem własnego ciała i dbałości o zdrowie swoje i innych. Dzieci zdobywają nowe doświadczenia, integrują się, nabierają pewności siebie, staja się asertywne i umiejętnie dostosowują się do zmieniających się warunków. 

Ćwiczenia, gry i zabawy rekreacyjne mają czysty charakter utylitarny i zdrowotny. Stymulujemy tym samym wszechstronny rozwój dziecka na wielu płaszczyznach jego życia, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej.

Zajęcia będą miały charakter usamodzielniający, stymulujący prawidłowy rozwój dziecka a przede wszystkim uczący nowych umiejętności w oparciu o sztukę przetrwania w dzisiejszym świecie.

Zadzwoń już teraz aby uzyskać więcej informacji tel. 508 190 001 lub zapisz swoje dziecko za pomocą maila:  kontakt.martafit@gmail.com  .

 

ZAPISY PRZYJMOWANE SĄ TYLKO ZA POMOCĄ MAILA:  kontakt.martafit@gmail.com 

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ TELEFONICZNIE.

Procedura zgłaszania dziecka na półkolonie:

1. Poniżej należy pobrać podświetlaną na czerwono kartę uczestnika wypoczynku

karta wypoczynku polkolonie-nowa pdf

2. Wypełnioną kartę dziecka przesyłamy na maila kontakt.martafit@gmail.com.

3. Na podstawie wypełnionej Karty Uczestnika Wypoczynku, organizator kontaktuje się ze wszystkimi rodzicami w celu potwierdzenia rezerwacji wypoczynku.

4. Do 31 maja 2018 roku zostanie przedstawiony rodzicom szczegółowy harmonogram półkolonii oraz szczegóły przygotowania dzieci do półkolonii.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!