fbpx

WAKEPARK PIASKI

Półkolonie na Wakepark Piaski LATO 2019 

 Sporty wodne to wielka atrakcja tych półkolonii, na który powinien wybrać się każdy zakochany w wodzie oraz każdy wielbiciel plaży, słońca i wodnych przygód. W wodnym pakiecie znajdziecie wiele atrakcji takich jak: Wakeboarding, kajaki, piłka wodna,  plażowanie i nauka i doskonalenie pływanie  na basenie, aquapark oraz odrobina adrenaliny na parku linowym.Wakepark

To także jedna z niewielu okazji spróbowania sił w zupełnie nowych dla Was sportach lub doskonalenia umiejętności w dyscyplinach, które już znacie.

Dlatego każdego dnia po urokach Wakeboardingu, trudach wiosłowania i pływania, damy Wam szansę sprawdzenia siebie podczas zajęć z jazdy konnej, wspinaczek linowych, wycieczek rowerowych i rolkowych, gier terenowych, zabaw w kosza, piłkę nożna a nawet tenisa czy badmintona. Proponujemy również warsztaty taneczne.

W cenie zapewniamy: obiad dwudaniowy w Restauracji Plażowa, podwieczorek, napoje bez ograniczeń oraz profesjonalną opiekę wychowawców i instruktorów i trenerów sportu i rekreacji ruchowej.

Nieoczekiwane emocje, zwyżkujący poziom adrenaliny i szansa na znalezienie tej jedynej, najbardziej ekscytującej dyscypliny!

Wiek uczestników: od 6 do 16 lat.

Miejsce: Restauracja Plażowa przy Parku Olbrzymich Owadów

Koszt pięciodniowego pobytu dziecka na półkoloniach wynosi 310,00 pln.

 

Najlepsze Półkolonie na sportowo na Piaskach – tylko z Firmą MartaFit.pl.

Od wielu lat sprawiamy, że wakacje letnie i ferie zimowe Twojego dziecka są świetną zabawą, przygodą oraz okazją do nauki samodzielności, aktywności sportowej, współpracy w grupie oraz nawiązaniu nowych, wartościowych przyjaźni. 

Organizujemy wakacje letnie oraz ferie zimowe dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim, Kaliszu, Krotoszynie, Trójmieście z dala od TV, komputerów, tabletów, szkolnych ławek i tablicy.

Pięciodniowy pobyt dziecka na półkoloniach trwa od godziny 8:00 do 16:00.

Półkolonie Ostrów – koszt pięciodniowego pobytu dziecka na półkoloniach na sportowo wynosi 310,00 pln.

Zapewniamy bezpieczna opiekę przez nauczycieli i trenerów sportu i rekreacji ruchowej, pełne wyżywienie w postaci obiadu dwudaniowego dla aktywnych dzieci oraz mnóstwo sportowych atrakcji.

W ramach zajęć przewidziane są:

 • nauka i doskonalenie pływania na Wakeboard
 • wodne atrakcje do Aquaparku
 • gry i zabawy sportowe tj. piłka nożna, badminton, koszykówka, siatkówka, unihokey
 • codzienna poranna rozgrzewka                                      
 • podwieczorek, obiad dwudaniowy, napoje bez ograniczeń
 • park linowy
 • najlepsza baza sportowo-rekreacyjna w Ostrowie
 • gry i zabawy integracyjne, terenowe (rozgrywki drużynowe, podchody)
 • wycieczki, spacery i zabawy na świeżym powietrzu
 • rolki/hulajnogi/rowery
 • wycieczka do Aquaparku w Kaliszu

Cena zawiera:

 • wyżywienie (obiad dwudaniowy, podwieczorek, napoje bez ograniczeń)
 • opiekę pedagogiczną
 • opiekę instruktorską
 • opiekę medyczną
 • opiekę ratownika WOPR
 • gwarancję marszałkowską w Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym (UFG)
 • gwarancję ministerialną w Turystycznym Funduszu Gwarancyjnym (TFG)
 • ubezpieczenie NNW
 • podatek VAT

 

Podczas wakacji letnich 2019 w Ostrowie,  organizujemy 7 turnusów: 

I turnus: 24/o6 – 28/06/ 2019

II turnus: 1/07 -5/07/ 2019

III turnus: 8/07 – 12/07/2019

IV turnus: 15/-7 -19/07/ 2019

V turnus: 22/07-26-07/2019     

VI turnus: 29/07 – 2/08/2019

VII turnus: 5/07 – 9/08/2019

U nas Twoja Pociecha doświadczy niesamowitych przeżyć, emocji, pozna nowe formy aktywności ruchowej oraz nowe rodzaje gier, zabaw, opracowanych we współpracy z trenerami AWF, specjalistami, nauczycielami oraz instruktorami sportu i rekreacji.

Naszym celem jest wychowanie dzieci na odważnych, kreatywnych, aktywnych, dobrze radzących sobie w życiu ludzi, mających właściwy kontakt z otoczeniem i dobrze czujących się we współczesnym świecie.

Wszystkie prowadzone zajęcia stymulują uczenie się poprzez badanie i odkrywanie, dając jednocześnie zabawę i radość. Staramy się aby nasz program i atrakcyjność zajęć był dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, jego talentów i tempa rozwoju.

Animatorzy rekreacji uczą dzieci czerpania przyjemności z aktywności ruchowej i zaszczepiają prawidłowe nawyki i postawy względem własnego ciała i dbałości o zdrowie swoje i innych. Dzieci zdobywają nowe doświadczenia, integrują się, nabierają pewności siebie, staja się asertywne i umiejętnie dostosowują się do zmieniających się warunków. 

Ćwiczenia, gry i zabawy rekreacyjne mają czysty charakter utylitarny i zdrowotny. Stymulujemy tym samym wszechstronny rozwój dziecka na wielu płaszczyznach jego życia, zarówno w sferze fizycznej jak i psychicznej.

Zajęcia będą miały charakter usamodzielniający, stymulujący prawidłowy rozwój dziecka a przede wszystkim uczący nowych umiejętności w oparciu o sztukę przetrwania w dzisiejszym świecie.

Zadzwoń już teraz aby uzyskać więcej informacji tel. 508 190 001 lub zarezerwuj miejsce dla swojego dziecka za pomocą maila:  kontakt.martafit@gmail.com  .

 

Procedura zgłaszania dziecka na półkolonie:

1. Poniżej należy pobrać podświetlaną na czerwono kartę uczestnika wypoczynku

karta wypoczynku polkolonie-nowa pdf

2. Wypełnioną kartę dziecka przesyłamy na adres:  kontakt.martafit@gmail.com.

3. Na podstawie wypełnionej Karty Uczestnika Wypoczynku, organizator kontaktuje się ze wszystkimi rodzicami w celu potwierdzenia rezerwacji wypoczynku.

4. Do 31 maja 2019 roku zostanie przedstawiony rodzicom szczegółowy harmonogram półkolonii oraz szczegóły przygotowania dzieci do wypoczynku.

Szczegóły od numerem telefonu: 508 190 001