szkola jezykow obcych

Szkoła Języków Obcych i Korepetycji w Ostrowie – SZKOŁA MATEJKI oferuje zajęcia wspomagające naukę języków obcych oraz jedyne w Ostrowie centrum korepetycyjne z przedmiotów obowiązujących w placówkach edukacyjnych.

Co wyróżnia Szkołę Matejki w gąszczu innych szkół?

Naukę wybranego języka może zacząć w Szkole Matejki nawet trzylatek! Posiadamy dostosowaną salę dla dzieci z pomocami naukowymi i zabawkami

Dla młodzieży oferujemy całoroczne zagraniczne wyjazdy językowe, które pozwolą opanować język obcy do perfekcji. Współpracujemy z zagranicznymi szkołami takimi jak Uniwersytet Cambridge, umożliwiamy kontynuację nauki w liceum i na wyższej uczelni za granicą.

Poza tym uczniowie będą mogli wybrać spośród szerokiej gamy języków, takich jak język angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski i norweski. Zajęcia językowe będą trwały 90 minut i będą odbywały się zarówno w grupach kilkuosobowych, jak i indywidualnie lub w parach. Klient może dopasować rozmiar grupy do swoich potrzeb tak, aby zajęcia odbywały się w najefektywniejszy i najwygodniejszy dla niego sposób.

Ponadto w naszej ofercie znajdziesz korepetycje z przedmiotów do wyboru: matematyka, język polski, geografia, chemia, fizyka, biologia, a także historia.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów, którzy w najbliższym roku szkolnym będą przystępowali do sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnegolub matury, polecamy szczególnie intensywne kursy przygotowujące do egzaminów.

Do dyspozycji będą także logopedzi, trenerzy szybkiego czytania oraz trenerzy pamięci, którzy służyć będą swoją pomocą na konsultacjach i kursach szybkiego czytania i pamięci.

Nie zapominamy także o osobach, które stoją przed wyborem dalszej drogi kariery. Osoby wybierające się na studia techniczne lub medyczne, będą mogły w naszej placówce przygotować się do egzaminów wstępnych na studia lub uzupełnić braki w swojej wiedzy przed rozpoczęciem zajęć na uczelni, co na pewno pozytywnie wpłynie na późniejsze zaliczenia i egzaminy.

Oferta naszych zajęć nie ogranicza się do roku szkolnego. Kursy i korepetycje organizowane są cały rok kalendarzowy. Ponadto, w czasie wolnym od szkoły, organizujemy półkolonie językowe , naukowe i sportowe. Jest to idealny sposób na spędzenie wakacji lub ferii w aktywny sposób, odświeżając przy tym swoją wiedzę przed kolejnym semestrem w szkole, czy na uczelni.

W Szkole Matejki można liczyć na przyjazną atmosferę i doskonałe warunki do nauki, wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów i korepetytorów, nowoczesne i zróżnicowane metody nauczania, różnorodność materiałów dydaktycznych i skuteczne przygotowanie do egzaminów.

Dodatkowo na naszych uczniów czeka extra pakiet bezpłatny, a w nim m.in. darmowe konwersacje, dostęp do biblioteczki szkolnej i Internetu, a także prasa obcojęzyczna.

 

Co nas wyróżnia w gąszczu innych szkół?

Naukę wybranego języka może zacząć w Szkole Matejki nawet trzylatek!Posiadamy dostosowaną salę dla dzieci z pomocami naukowymi i zabawkami

Dla młodzieży oferujemy całoroczne zagraniczne wyjazdy językowe, które pozwolą opanować język obcy do perfekcji. Współpracujemy z zagranicznymi szkołami takimi jak Uniwersytet Cambridge, umożliwiamy kontynuację nauki w liceum i na wyższej uczelni za granicą.

Atrakcyjna zniżka przy podpisaniu umowy do 15 września 2015! Za grupowy kurs językowy obejmujący 60 godzin zajęć w ciągu 10-ciu miesięcy (od września do czerwca) zapłacisz tylko 67 zł/miesięcznie! Po 15 września 2015 cena wzrośnie do 75 zł/miesięcznie.

Szkoła Matejki to z pewnością dobry adres! Zadzwoń już teraz: 694 165 883 lub napisz maila na kontakt@szkolamatejki.pl

Leave a Reply