martafit-kontakt

zumbamartafit-300x200Festiwal Sportu na Piaskach cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród miłośników Zumby ale przede wszystkich wśród dzieci i rodziców.

“Poziomkowy ogród”, III Ostrowski Festiwal Sportu oraz Wielki Maraton Zumba Fitness to główne atrakcje festynu “Żegnamy lato na rok”, który odbył się na ostrowskich Piaskach – Szczygliczce.

Ekipa MartaFit.pl przygotowała wiele  rodzinnych atrakcji dla w ramach Poziomkowego Ogrodu takich jak Olbrzymie Chodzące Maskotki takie jak Kubuś Puchatek, Myszka Miki, Królik Bugs oraz wesołe klauny. Dzieci miały okazję  żeby chodzić na szczudłach, puszczać olbrzymie banki mydlane, porzucać do kosza, pobawić się chustą klanzy. Dużym zainteresowaniem cieszyło się przeciąganie liny, kręcenie talerzami i strzelanie z łuku.

festiwal-sportu-Martafit2015-300x224Na scenie tańczyliśmy wspólnie zumbę dla dzieci i rodziców oraz przygotowaliśmy liczne konkursy z nagrodami.

Najmłodsze dzieci miały możliwość zabawy na zamkach dmuchanych i zjeżdzalniach. Buźki dzieci były malowane a każdy mały imprezowicz miał okazję brać udział w warsztatach balonowych.

Dla starszaków mielimy przygotowane quizy i konkursy o tematyce “Żyj zdrowo kolorowo”

Wszystkie dzieci wybawione i uśmiechnięte, które brały udział w naszych konkursach otrzymały liczne upominki takie jak: opaski na rękę, piłeczki, długopisy, smycze, bryloczki promujące hasło “Twoje zdrowie w Twoich rękach” i Żyj zdrowo kolorowo”.

Atrakcją dla młodzieży jaką przygotowaliśmy był pokaz ćwiczeń Commando Fit przygotowany przez Jacka Baurę i Martę Libudzic wspólnie z uczniami Zespołu Szkół Ekonomicznych o profilu policyjno – prawnym.

Leave a Reply