urodziny galerii

W miniony weekend mieliśmy przyjemność zorganizować i prowadzić imprezę z okazji 4 urodziny Galerii Tęcza w Kaliszu.

Podczas dwudniowej imprezy goście Galerii mogli korzystać z szeregu atrakcji oferowanych przez Galerię z okazji urodzin. Obok licznych występów grup tanecznych, pokazów sztuk walki, czy występu chóru szkolnego, na każdego czekała darmowa wata cukrowa oraz fontanna czekoladowa. Z okazji urodzin można było skosztować także pysznego tortu. Przy konsumpcji tortu przygrywał pianista Franek Musiał.

Nie zabrakło oczywiście animatorów MartaFit, którzy umilali czas najmłodszym. Dzieci mogły wziąć udział w warsztatach rysunkowych CalisiaArt, warsztatach z j. angielskiego, zabawach z Chustą Klanzy lub w licznych konkursach i quizach. Ponadto na najmłodszych klientów Galerii czekały stoiska z malowaniem twarzy, warsztaty balonowe, zamek dmuchany, stoisko z grami i zabawami, a także kącik plastyczny. Na korytarzach galerii można było natknąć się na ogromną maskotkę Kubusia Puchatka oraz Żyrafkę, maskotkę Galerii Tęcza.

Chętnych do zabawy z naszymi animatorami nie brakowało! Na uczestników gier, zabaw i konkursów czekały upominki oraz bony rabatowe na zakupy w Galerii Tęcza.

DSC_0018-1024x683

martafit_urodziny

urodziny_martafit

Leave a Reply