JerzyZieba_MartaFit-550x398

Wczoraj 07.10.2015 firma MartaFit.pl wraz z Ostrowskim Stowarzyszeniem Osób chorych na Stwardnienie Rozsiane mieliśmy niebywała radość z bycia organizatorami jednego z najważniejszych dla nas tegorocznych eventów.

Prawie 3 miesiące przygotowań, setki telefonów, kilkunastoosobowy zgrany team i wzorcowo przeprowadzona akcja marketingowa zaowocowały tym, ze wszystkie bilety zostały wyprzedane na długo przed konferencją.

Dzień wcześniej prosto z Florydy przyleciał do nas niesamowity neuroterapeuta, z którego wskazówek korzystamy od wielu lat (z rewelacyjnym skutkiem) pan Jerzy Zięba, którego znamy osobiście już wcześniej, ale pierwszy raz miałam okazję spędzić z nim praktycznie całą dobę non-stop, podpatrując jak rzeczywiście wdraża w życie swoje “Ukryte Terapie”.

Jestem pod ogromnym wrażeniem jego wiedzy i podejścia do ludzi, poczucia humoru oraz niesamowitej energii, jaką demonstrował prowadzić wykłady na stojąco ponad 12 godzin non-stop (w przerwach podpisywał książki i dyskutował o indywidualnych przypadkach).

Na wykładzie i seminarium gościliśmy w sumie prawie pół tysiąca osób, odwiedziło nas wielu znamienitych gości z Polski i zagranicy a nawet z USA, a także lekarzy, posłów, pani Prezydent Ostrowa oraz wielu znajomych zainteresowanych ta tematyką.

Przyjęliśmy takie ilości gratulacji, podziękowań i szczerych wyrazów uznania za przygotowanie tej wielkiej imprezy, że jesteśmy zmotywowani do kolejnych i gwarantujemy, że wkrótce będą następne pewnie na jeszcze większą skalę :)

Póki co, to my dziękujemy wszystkim, którzy na różne sposoby pomogli nam w organizacji tego przedsięwzięcia, sponsorom, gościom, znajomym i wolontariuszom. To był świetny czas, czuli to chyba wszyscy obecni wczoraj w Ostrowskim Centrum Kultury, a pan Jerzy niestrudzenie odpowiadał na liczne pytania jeszcze półtorej godziny po seminarium. Dziękujemy, do zobaczenia wkrótce i pamiętajcie:

Kochajcie się :)

JerzyZięba_OstrówMartaFit

JerzyZieba_naturoterapiaOstrow

konferencjaZieba_MartaFit

Leave a Reply