COMBAT-FIT2-550x239

Jeśli od czasu do czasu oglądasz wiadomości głównego nurtu emitowane w mediach, to pewnie zauważasz znaczący wzrost atmosfery strachu, przerażenia i niegodziwości.

TV karmi ludzi atakami terrorystycznymi, gwałtami popełnianymi przez uchodźców i zwyrodnialcami chyhającymi na to, by pozbawić Ciebie zdrowia i majątku. Jak nauczyć się bronić przed bezpośrednim atakiem, oraz popracować nad kondycją, uformować pięknie swoje ciało, zbudować pewność siebie i znów poczuć się bezpieczniej? Mamy na to świetne rozwiązanie – autorski program aktywności fizycznej nazwany COMBAT-FIT!

Pozstanowiliśmy połączyć naszą wieloletnie doświadczenie w fitnesie z wiedzą z samoobrony oraz sportów walki.

Konsultując się z wybitnymi fachowcami i praktykami sportu, zdrowia oraz rekreacji stworzyliśmy program ćwiczeń, który nie tylko pozwoli w przyjemnej, muzycznej atmosferze opanować techniki samoobrony i walki wręcz, ale też sprawi mnóstwo radości, da ogromny zastrzyk endorfin i zbuduje taką pewność siebie, jakiej jeszcze nie miałaś!

Zajęcia adresowane są przede wszystkim dla kobiet, ponieważ chcemy udowodnić, że tzw. “słaba płeć” nie jest wcale taka słaba, a dzięki odpowiedniemu przygotowaniu potrafimy same zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Oprócz ćwiczeń fizycznych prowadzonych przez instruktorów fitness oraz mistrzów (IV dan w karate) sportów walki w cyklu programu przewidzieliśmy także zajęcia teoretyczne na temat psychologii, poprawy kondycji, a dla chętnych nawet spotkania na strzelnicy sportowej, gdzie będzie można poćwiczyć oko i rękę w strzelaniu z kilku różnych rodzajów broni.

Treningi prowadzi Marta Libudzic oraz Jacek Baura w Ostrowie Wielkopolskim, przedstawiamy próbkę z pokazu instruktorów oraz uczniów MartaFit.pl i zapraszamy do kontaktu! Tel. 508190001

Leave a Reply