Proponujemy weekend w siodle dla rodzin z dziećmi, grupy przyjaciół ceniących sobie czas w najbliższym gronie.

Mädchen auf Pferd bei Reitturnier

Z myślą o Was i Waszych najbliższych przygotowaliśmy WEEKENDY W SIODLE.

Jeśli kochacie przyrodę, kontakt z końmi, z dala od zgiełku i centrum miasta zapraszamy do MartaFit.pl na aktywny wypoczynek.

Propozycja skierowana jest do wytrawnych jeźdźców oraz osób które chcą poznać uroki jeździectwa.

Z nami przełamiesz weekendową rutynę, a koński grzbiet pozwoli zapomnieć o codziennych problemach i oderwać od codziennej rzeczywistości.

ATRAKCJE

Po zejściu z siodła wciąż rozpiera Cię energia i masz ochotę na więcej? Nasz ośrodek oferuje również szereg atrakcji pozakonnych, m.in.:

  • wycieczki rowerowe;

  • nordic walking/jogging ? świetnie przygotowane trasy, kąpielisko z plażą, boisko do siatkówki i piłki nożnej, tenis, ping-pong, badminton, boule, strzelanie z łuku;

  • możliwość zorganizowania (za dodatkową opłatą): wędkowanie w stawie, spływ kajakowy, wakeboarding, gokarty, kręgle, squash, ścianka wspinaczkowa, park lionowy;

  • możliwość zamówienia masażu lub zabiegu kosmetycznego

Cena: 491 pln

Nasz obiekt zajmuje pierwsze miejsce pod względem największej liczby oferowanych miejsc noclegowych spośród innych obiektów w Ostrowie.  Nasz ośrodek położony jest w malowniczym parku. W odległości 200m od niego znajduje się sztuczny zalew ze strzeżonym kąpieliskiem oraz kompleks leśny. Całkowity obszar ośrodka wynosi 9 ha. Naszym atutem jest cisza i spokój, z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Najbliższa służba medyczna znajduje się w odległości 1500m, a centrum miasta Ostrowa Wielkopolskiego 2500m.

Hotel Restauracja Borowianka posiada wspaniałe warunki do organizowania szkoleń i konferencji ze względu na korzystne położenie geograficzne, w centrum Polski. Walorem jest bliskość połączeń z dużymi aglomeracjami miejskimi, centrami kulturalnymi, biznesowymi oraz finansowymi, takimi jak Wrocław (110 km), Poznań (125 km), Łódź (140 km).

Bazę noclegową stanowi 5 murowanych domków o zróżnicowanej wielkości i standardzie. Dysponujemy 151 miejscami noclegowymi w 82 pokojach.

Każdy pokój posiada pełny węzeł sanitarny i telewizje kablową.
Organizujemy wakacje w siodle w doskonale położonym obiekcie restauracyjno – hotelowym Borowianka w Ostrowie Wielkopolskim.
Pokoje hotelowe 2-osobowe są w świetnym standardzie.

Przy hotelu jest stajnia koni rekreacyjnych oraz koński pensjonat.
Do dyspozycji są bryczki, karoca, sanie i kryta ujeżdżalnia o powierzchni 900 m2.

piaski_park_przygod2-400x267

Po drugiej stronie stajni mieści się atrakcyjne jezioro wraz z bogata infrastrukturą sportowo-rekreacyjną Piaski Szczygliczka.

W pobliskim lesie jest ścieżka zdrowia gdzie istnieje możliwość organizowania gier terenowych i zajęć w terenie.

Piaski_parasole-400x267

Przy samym jeziorze znajdują się liczne place zabaw, boiska wielofunkcyjne, piękna piaszczysta plaża, park linowy, ścianka wspinaczkowa, wakeboarding oraz rozległe ścieżki do jazdy na rowerach i rolkach, które są swoistą atrakcją tego regionu.

piaski_fot_Malik-400x220

Na sztucznym zalewie – strzeżone kąpielisko, piaszczysta plażą, wypożyczalnia sprzętów wodnych, możliwość wędkowania, a zimą lodowisko ogólnodostępne.

piaski_11_lipca_2010_28_s_nowicka

Niedaleko naszego hotelu w Michałkowie (4 km) znajduje się lotnisko z dobrze wyposażoną bazą dla spadochroniarzy oraz dla osób zainteresowanych modelarstwem.

Zadzwoń już teraz pod numer telefonu: 508 190 001 i zarezerwuj wolny weekend dla siebie i Twoich bliskich.

Leave a Reply