półkolonie dla dzieci

Tego jeszcze w Ostrowie nie było –Martafit.pl zaprasza!!

Półkolonie dla dzieci i młodzieży na Piaskach na WakePark Piaski !! 

wake-obóz-sportowy- martafit Sporty wodne to wielka atrakcja tych półkolonii, na który powinien wybrać się każdy zakochany w wodzie oraz każdy wielbiciel plaży, słońca i wodnych przygód. W wodnym pakiecie znajdziecie wiele atrakcji takich jak: Wakeboarding, kajaki, piłka wodna,  plażowanie i nauka i doskonalenie pływanie  na basenie, aquapark oraz odrobina adrenaliny na parku linowym.

To także jedna z niewielu okazji spróbowania sił w zupełnie nowych dla Was sportach lub doskonalenia umiejętności w dyscyplinach, które już znacie.

Dlatego każdego dnia po urokach Wakeboardingu, trudach wiosłowania i pływania, damy Wam szansę sprawdzenia siebie podczas zajęć z jazdy konnej, wspinaczek linowych, wycieczek rowerowych i rolkowych, gier terenowych, zabaw w kosza, piłkę nożna a nawet tenisa czy badmintona. Proponujemy również warsztaty taneczne.

W cenie zapewniamy: obiad dwudaniowy w Restauracji Borowianka, drugie śniadanie, napoje bez ograniczeń oraz profesjonalną opiekę wychowawców i instruktorów i trenerów sportu i rekreacji ruchowej.

Nieoczekiwane emocje, zwyżkujący poziom adrenaliny i szansa na znalezienie tej jedynej, najbardziej ekscytującej dyscypliny!

Wiek uczestników od 6 do 16 lat.

Koszt pięciodniowego pobytu dziecka na półkoloniach  wynosi 261,00 pln.

I TURNUS : 27.06-1.07

II TURNUS: 4.07 – 8.07

III TURNUS: 11.07-15.07

IV TURNUS: 18.07-22.07

V TURNUS: 25.07-29.07

VI TURNUS: 1.08-5.08

VII TURNUS: 8.08-12.08

VII TURNUS: 15.08-19.08

VIII TURNUS: 22.08-27.08

IX TURNUS: 29.08-2.09.

Ilość miejsc ściśle ograniczona!

Tygodniowy pobyt na półkoloniach za jedyne 261zł

Prawdziwie wodne szaleństwo tylko z MartaFit.pl!!

Zadzwoń już teraz tel. 508 190 001 lub wyślij e-mail przez Formularz Kontaktowy  by zarezerwować miejsce dla swojego dziecka na półkoloniach na sportowo w Ostrowie.

Procedura zgłaszania dziecka na półkolonie:

1. Poniżej należy pobrać podświetlaną na czerwono kartę uczestnika wypoczynku

KARTA-UCZESTNIKA-WYPOCZYNKU POLKOLONII NA SPORTOWO PDF

2. Wypełnioną kartę dziecka przesyłamy na wskazany mailowo przez Formularz kontaktowy.

3. Na podstawie wypełnionej Karty Uczestnika Wypoczynku, organizator kontaktuje się ze wszystkimi rodzicami w celu potwierdzenia rezerwacji wypoczynku.

Leave a Reply