Przyjęcia urodzinowe dla dzieci Gdańsk/Sopot

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i dzieci tworzymy specjalnie dla Was NOWOCZESNE URODZINY- Animacje dla dzieci!!

Jeśli znudziły się Twojemu dziecku urodziny w dusznych, pełnych kurzu i zarazków bajkolandach,  mamy dla Ciebie niepowtarzalne, interesujące propozycje tematyczne urodzinowych atrakcji dla dzieci.

Nowoczesne urodziny dla dziecka tylko z  najlepszymi animatorami MartaFit.pl.

 Urodziny tematyczne dla dzieci:

Droga mamo i tato, poświęć trochę czasu na zorganizowanie fajnej zabawy dla Twojego dziecka.

Dobrym, ciekawym pomysłem na bal urodzinowy jest zabawa przeprowadzona w ramach określonego tematu np.:

  • warsztaty kulinarne

  • warsztaty konstrukcyjne

  • warsztaty muzyczno-teatralne

  • urodzny o tematyce bajkowej: w dżungli, dziki zachód, rycerze i księżniczki na zamku, kosmiczne urodziny, mali artyści, piraci, zwierzątka, modelki, Stumilowy Las, Myszka Miki i przyjaciele, superbohater

  • sportowe urodziny

Organizowane przez nas imprezy są inne niż wszystkie!

Dmuchane zjeżdżalnie, dmuchane zamki, fotobudka, piniata,  zabawy na świeżym powietrzu, warsztaty atrakcje dla dzieci na plaży, sport i rekreacja to wszystko tylko z nami wesołymi animatorami i instruktorami i trenerami sportu AWF.

Dla wymagających klientów zapewniamy wspaniałą biesiadę dla dzieci i rodziców przy grillu na świeżym powietrzu, wata cukrowa, popcorn, fontanna czekoladowa, tort z wybranym motywem bajkowym dla dzieci.

Spraw aby urodziny i przyjęcie dla Twojego dziecka było wymarzone i wyśnione jak z bajki :)

Zadzwoń pod numer 508 190 001 i zarezerwuj termin już dziś lub skontaktuj się z nami za pomocą maila:  kontakt.martafit@gmail.com.

Leave a Reply