Taniec spontaniczny to praca z ciałem, jest wewnętrzną podróżą w głąb siebie. To radość, energia, ekspresja emocji, uwalnianie napięć i relaks. To improwizowany ruch intuicyjny. Wspaniały sposób aby poczuć siebie.

Zapraszam każdego – niezależnie od umiejętności tanecznych, płci wieku i kondycji.

Zajęcia będą odbywać się w połączeniu ze sztuką malarstwa w Galerii 33 w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie panuje niepowtarzalna atmosfera, miejsce kontaktu ze sztuką, indywidualnej refleksji i możliwości obcowania z różnymi jej formami: malarstwem, rzeźbą, grafiką i fotografią.

To taneczna podróż w głąb siebie, poszukiwanie niezakłóconego przepływu między wewnętrznym impulsem, a ruchem ciała. Nie uczymy się żadnych konkretnych figur czy kroków, żadnych zewnętrznych form.

Poszukujemy raczej kontaktu ze sobą „ze środka”. Nieskrępowany taniec jest sposobem, by symbolicznie uzewnętrznić swoje tłumione emocje, wewnętrzne przeżycia, różne (także te trudniej dostępne) aspekty swej osobowości. Jest drogą do wewnętrznej integracji ciała i umysłu.

Nie ma w takim tańcu złego czy dobrego ruchu. Nie liczy się, czy tańczymy „ładnie” czy „brzydko”. Najistotniejsze jest, by wydobywać prawdziwego siebie.

Poprzez taniec spontaniczny wsłuchujemy się w potrzeby naszego ciała i emocji, pozwalamy mu na swobodny ruch w rytm muzyki. To wspaniała forma ekspresji ruchowej dla osób, które wyrażają swoje emocje poprzez ruch niekoniecznie na sali klubowej imprezy.

Korzyści jakie daje ruch naturalny:  Taniec spontaniczny

– energetyzacja ciała,

– ożywiający i swobodny przepływ energii w ciele,

– zwiększenie świadomości swojego ciała,

– poczucie odprężenia fizycznego i spokoju psychicznego.

Co zabrać na zajęcia??
wygodne luźne ubranie, mate, koc, opaskę na oczy, notes, długopis.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i podróży w głąb siebie poprzez poszerzanie świadomości oraz akceptacji własnego ciała.

Zadzwoń pod numer 508 190 001/ 502 174 436  i tańcz razem z nami 🙂