Trener Personalny dla Dzieci

Treningi prowadzą nasi wyspecjalizowani trenerzy i fizjoterapeuci.

terner_dla_dziecka_martafit.

Jeśli zdrowie Twojego dziecka jest dla Ciebie najważniejsze, dbaj już od pierwszych miesięcy życia o jego zdrowe odżywianie, aktywność ruchową i odpowiednie nawyki. Trening personalny pozwoli wdrożyć w życie Twojego dziecka zdrowe zwyczaje żywieniowe, tak by mogło je stosować podświadomie w życiu dorosłym, zupełnie się nad tym nie zastanawiając. Pamiętaj o tym, że odpowiednie zachowania kształtują się już od pierwszych miesiący życia, a szkodliwe nawyki bardzo trudno jest potem wykorzenić.

Nasi wyszkoleni instruktorzy poprzez bezpieczną zabawę i efektywne techniki zmotywują Twój największy skarb do aktywności fizycznej i czerpania z niej ogromnej frajdy.
Specjalnie ukierunkowany plan treningowy skierowany jest do dzieci już od 16 miesiąca życia.

Osobisty trener dziecka nauczy małego podopiecznego prawidłowych zachowań i wdroży w higieniczny i zdrowy styl życia.
Nasze treningi oparte są na programie specjalnych testów oraz badań opracowanych i sprawdzonych w USA.
Specjalnie w tym celu odwiedziliśmy Nowy Jork, by przeszkolić się w tych nowoczesnych metodach i technikach pracy z najmłodszymi.

Pomagamy dzieciom rozwijać się w sposób prawidłowy, wszechstronny, uwzględniając indywidualne i dominujące genetycznie cechy oraz predyspozycje do uprawiania określonych form i dyscyplin sportowych.

Skupiamy się na prawidłowym rozwoju układu kostnego i mięśniowego już od najmłodszych miesięcy życia dziecka; a przede wszystkim kształtujemy zdrowe nawyki codziennego życia.

Zainwestuj w przyszłość swojego dziecka. To może być najlepsza inwestycja w Twoim życiu.

Zadzwoń pod numer 508190001 lub napisz na  email: kontakt.martafit@gmail.com aby porozmawiać z nami o Twych preferencjach i dowiedzieć sie więcej.