Czyste górskie powietrze, przepyszna góralska kuchnia i panująca tu gościnna atmosfera stwarzają idealne warunki wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Dlatego zapraszamy na zimowisko z nauką i doskonaleniem jazdy na nartach w zimowej stolicy – Zakopanem. Na miłośników białego szaleństwa czekają świetnie przygotowane stoki oraz profesjonalni instruktorzy, których pasją jest praca z dziećmi.

Zakopane to malownicza miejscowość położona u Podnóża Tatr – jednego z najciekawszych krajobrazowo i turystycznie regionów Polski. To miejsce które jest wizytówką tego co w polskich górach najlepsze! Tu nie można się nudzić: różnorodność wyciągów narciarskich, wielość stoków i tras dostosowanych do umiejętności amatorów sportów zimowych, liczne szlaki turystyczne, lodowiska, aquaparki z wodą termalną i to wszystko w towarzystwie sympatycznych Górali i pięknego górskiego krajobrazu czeka na Ciebie.

Podczas pobytu będziecie mogli jeździć w najlepszych podhalańskich stacjach narciarskich idealnych dla początkujących i zaawansowanych miłośników białego szaleństwa: Białka Tatrzańska, Witów – Ski, Jurgów – Ski, Czorsztyn – Ski Kluszkowce, Suche – Ski.

Wszystkie dostępne trasy zjazdowe są sztucznie naśnieżane i codziennie przygotowywane przez ratraki, dzięki temu nawet przy dodatniej temperaturze utrzymują się dogodne warunki narciarskie i można śmiało szusować 🙂 

Wybór ośrodka narciarskiego uzależniony jest od warunków atmosferycznych i umiejętności uczestników.

Uczestnicy zakwaterowani będą w ośrodku wypoczynkowym w Białym Dunajcu

Mamy do zaoferowania 57 miejsc noclegowych (pokoje 1, 2, 3, 4, 5-osobowe), wszystkie wyposażone są w łazienki, TV, WI-FI, czajniki. Pokoje posiadają balkony z widokiem na Tatry.

Pensjonat znajduje się w odległości 8 km od Zakopanego i jest usytuowany obok Zakopianki.

Do dyspozycji gości mamy stołówkę w wystroju regionalnym, salę dyskotekową, boisko sportowe, grill oraz miejsce na ognisko. Wokół budynku znajduje sie duży teren zieleni z huśtawkami.

Każdy gość otrzymuje kartę tatrzańską która uprawnia do zniżek na terenie całego Podhala (wyciągi narciarskie, karczmy, termy)

W odległości 3 km od Pensjonatu znajdują się termy Szaflary oraz nowo powstały kompleks termalny ,,Gorący Potok”, natomiast 1 km od budynku znajduje się gminna hala sportowa, siłownia oraz aula.

Pensjonat posiada aktualną kartę kuratorium.

Na terenie Kompleksu do dyspozycji stół do ping -ponga, bilard, grill, sala dyskotekowa oraz świetlica -szałas góralski – Gazdówka Przysiężnego do organizacji zajęć.

 

Cena 1600 pln zawiera:  

 • 7 noclegów w pokojach 3-5 osobowych z łazienkami,
 • ski – pas na 5 dni
 • wejście na baseny termalne
 • kulig i ognisko
 • Pełne wyżywienie: 7 x śniadanie, 6 x suchy prowiant na stok, 7 x obiadokolacja z deserem
 • Transfery autokarem do miejsca wypoczynku,  na stoki oraz do centrum Zakopanego
 • Opiekę doświadczonej kadry i instruktorów
 • Realizację programu,
 • Ubezpieczenie NNW
 • Podatek VAT.
 • cena nie zawiera wypożyczenia sprzętu. Za dodatkową opłatą w  wysokości 110zł za tydzień, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu wypoczynku.

PROMOCJA!!

Zapisy do końca października 2019 roku – rabat 90zł od ceny podstawowej  

Zapisy do końca listopada 2019 roku – rabat 50zł od ceny podstawowej

 

TERMINY FERII ZIMOWYCH

19 stycznia – 25 stycznia 2020 (lubelskie łódzkie podkarpackie pomorskie śląskie podlaskie warmińsko-mazurskie)

 

26 stycznia – 1 lutego 2020 (kujawsko-pomorskie lubuskie małopolskie świętokrzyskie wielkopolskie)

 

Co jemy
Pyszna kuchnia regionalna: śniadanie, obiadokolacja serwowane w stołówce obiektu oraz prowiant na stok.

Atrakcje czyli jak wypoczywamy

​Program nauki jazdy na snowboardzie przygotowany z myślą o dzieciach, które dopiero chcą zacząć przygodę z tym sportem lub już jeżdżą i chcą doskonalić swoje umiejętności. Zajęcia prowadzone będą w małych grupach 10 – 15 osobowych, dostosowanych do umiejętności uczestników: zarówno dla początkujących i osób, które jeszcze nigdy nie jeździły na snowboardzie jak i dla osób średniozaawansowanych, które chciałyby doskonalić styl jazdy. Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.

CZĘŚĆ SPECJALISTYCZNA – PRAKTYKA

 • szkolenie na trzech poziomach zaawansowania
 • ilość zajęć – zajęcia na stoku trwają ok 6 godzin dziennie w tym godzina przerwy na posiłek (w zależności od warunków atmosferycznych i umiejętności /postępów uczestników) przez 5 dni, z czego ok. 4 godziny to nauka z instruktorem. Pozostały czas to doskonalenie technik jazdy ale zawsze pod okiem instruktorów
 • rejestracja przejazdów „na kamerze” i analizowanie swoich przejazdów.

CZĘŚĆ UZUPEŁNIAJĄCA

 • program szkoleniowy wzbogacony będzie o zabawy na śniegu
 • odrobina teorii m.in. wykłady na temat pielęgnacji i konserwacji sprzętu, poznanie Dekalogu Narciarza i praktycznych zasad bezpieczeństwa na stoku oraz zasad pierwszej pomocy
 • oglądanie filmów instruktażowych
 • ćwiczenia wzmacniające przed i po sezonie – czyli jak być w formie

SPRZĘT
uczestnikom, którzy nie posiadają własnego sprzętu snowboardowego proponujemy wypożyczenie sprzętu na miejscu za dopłatą. Nasi Instruktorzy z przyjemnością pomogą dobrać sprzęt.

W przypadku posiadania własnego sprzętu narciarskiego, wymagany jest atest z serwisu narciarskiego poświadczający właściwie ustawione wiązania według  ciężaru ciała i wysokości dziecka.

 

FINAŁ SZKOLENIA

 • na zakończenie szkolenia narciarskiego zostaną zorganizowane zawody, trzech najlepszych zawodników otrzyma medal i nagrodę

ATRAKCJE DODATKOWE

 • TERMY W SZFLARACH – 3,5 godziny pobyt na basenach termalnych unikalnych basenów wodą termalną o temperaturze 34 – 40°C. Doskonała zabawa, którą gwarantują zjeżdżalnie, wodotryski, fontanny i gejzery
 • KRUPÓWKI ZAKOPANE  – zwiedzanie połączone z zakupami
 • GÓRALSKI KULIG Z POCHODNIAMI I OGNISKIEM
 • GRY I ZAABWY REKREACYJNE: tenis stołowy, bilard, piłkarzyki
 • KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO – DYSKOTEKA

 

WIELKI FINAŁ

 • uroczyste zakończenie zimowiska, podczas którego zaprezentowane zostaną prace plastyczne uczestników, wyświetlone zdjęcia z całego zimowiska i oczywiście rozdane zostaną dyplomy i nagrody 😉

Jak jedziemy
Informacje transportowe dla uczestników:

1 dzień 
wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 17.00, zakwaterowanie, ciepła kolacja
2-6 dzień wypoczynek według programu
8 dzień śniadanie + suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 10.00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE TRANSPORTOWE JUŻ WKRÓTCE NA STRONIE

Informacje dodatkowe
Obowiązuje ograniczenie bagażu. Proponowane min. kieszonkowe ok. 100-150 PLN

Uczestnicy zobowiązani są do jazdy na stoku w kasku ochronnym. 
Koniecznie trzeba zabrać: kartę kwalifikacyjną, ważną legitymację szkolną, strój kąpielowy, klapki i czepek na basen, krem na mróz z filtrem UV, kask ochronny,czapkę mieszczącą się pod kaskiem.

Uwaga: wprowadziliśmy ograniczenia w korzystaniu z telefonów komórkowych i elektroniki przez uczestników zimowiska. Dzieci będą korzystać max.1 lub 2 razy dziennie w godzinach ustalonych przez kierownika zimowiska