Wycieczka do Rezydencji Świętego Mikołaja we Wrocławiu 2022

Jedyna we Wrocławiu Rezydencja Świętego Mikołaja zaprasza wycieczki szkolne i przedszkolne od 28 listopada 2022 roku do 23 grudnia 2022

W Rezydencji Świętego Mikołaja najmłodsi będą mieli okazję spędzić świąteczny czas w towarzystwie Świętego Mikołaja oraz jego wesołych pomocników Elfów. Po spektaklu, koncercie grach i zabawach przyjdzie czas na – warsztaty iście świąteczne! Każde dziecko otrzyma Certyfikat Honorowych Gości Rezydencji Świętego Mikołaja!

Rezydencja Świętego Mikołaja to:

Warsztaty świąteczne dla dzieci: edukacyjno-artystyczne składanki 3D w pracowni ELFÓW
Elfy mieszkające w  Rezydencji zaproszą wszystkie dzieci do wspólnych świątecznych warsztatów edukacyjno – artystycznych 3D . Pomocnicy Św. Mikołaja, w rytm kolęd, będą towarzyszyć w tworzeniu świątecznych dekoracji, które dzieci będą mogły wziąć ze sobą do domu na pamiątkę. To tutaj Elfy zabiorą dzieci do swojego świata, co oznacza, że czas dla najmłodszych upłynie dość pracowicie.

Poczta ŚW. MIKOŁAJA
Każde dziecko ma swoje małe marzenia, którymi się chce podzielić z Mikołajem w tym magicznym czasie. Przed wyprawą do tej poczty Elfy pomogą napisać list do Świętego, który zostanie wrzucony do skrzynki pocztowej! Mikołaj jest rekordzistą w liczbie otrzymywanej korespondencji i właśnie w tym domku dzieci zobaczą posegregowane kartki z całego świata!

✻ Spektakl pt: ” Masza i Niedźwiedź ratują Świętego Mikołaja” 

✻ Koncert kolęd i świątecznych piosenek z najlepszymi elfowymi muzykami

✻ Słodki poczęstunek

✻ Zabawy z Elfami i Śnieżynkami na Jarmarku Bożonarodzeniowym we Wrocławiu

✻ Sesja zdjęciowa ze Świętym Mikołajem

✻ Czas trwania: około 2 godzin

✻ Miejsce: Restauracja Dwór Polski, ul. Plac Solny 16

Koszt wycieczki 50 zł.

Zadzwoń i zarezerwuj termin świątecznych atrakcji dla dzieci już dziś: 508 190 001

https://youtu.be/fQGE5oTDm4o


#RezydencjaSwiętegoMikołaja#DomŚwiętegoMikołaja #ElfyIDanieleŚwiętegoMikołaja #Koni #Swięta #WycieczkiSzkolne#WycieczkiPrzedszkolne #PodróżDoŚwiętegoMikołaja#PrzedstawieniaŚwiąteczne