AUTO NA WESELE

Auto na wesele, ślub Gdańsk, Gdynia, Sopot, Ostrów, Kalisz, Kępno, Krotoszyn, Pleszew

 Wynajem auta na wesele, auto do ślubu oraz imprezy okolicznościowe.

Zadzwoń pod numer 508 190 00 i zarezerwuj termin już teraz!

Wyjątkowy Mercedes SLK do wynajęcia na wesele, ślub, rocznice, urodziny, festyny i wszelkie inne okazje!!

Wieloletnie doświadczenie i zadowoleni klienci mogą potwierdzić profesjonalizm świadczonych usług, a przejażdżka takim klasykiem dostarczy niezapomnianych wrażeń.

W samochodzie mieści się para młoda  by państwo młodzi byli widoczni już z daleka i mogli delektować się jazdą i zaciekawionymi, często zazdrosnymi spojrzeniami.

Mercedes dysponuje twardym składanym dachem w razie deszczu, lecz bardzo rzadko zdarzało się do tej pory by dach był potrzebny, bo zamawiając w sezonie ten wyjątkowy pojazd macie państwo gwarancję ładnej pogody;)

Cena za wynajęcie – 750 pln – obejmuje dojazd do pana młodego, panny młodej, do kościoła, na salę i na sesję zdjęciową i obowiązuje w sezonie 2018 na terenie Gdańska, Gdynia, Sopot, Ostrów Wielkoposlki, Kalisz i okolice.

Oczywiście jesteśmy otwarci na wyjazdy do innych pięknych miast, miasteczek i wsi Polski – prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.

Bez znacznych dopłat za dodatkowy transport obsługujemy: Trójmiasto, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Ostrów, Kalisz, Pleszew, Kępno, Krotoszyn, Syców, Wieruszów, Ostrzeszów, Odolanów, Jarocin.

Niech Twój Dzień Ślubu będzie naprawdę wyjątkowy – w wyjątkowym, zwracającym uwagę, pięknym samochodzie!

ZADZWOŃ TERAZ BY USTALIĆ SZCZEGÓŁY I ZAPYTAĆ O WOLNY TERMIN!

TEL. 508 190 001

Jeśli nie odbieram, wyślij sms-a z pytaniem o wolny termin – oddzwonię najszybciej jak to tylko możliwe.

Są jeszcze pojedyncze wolne terminy w sezonie 2018, zapraszamy!!