Dla Dzieci oferta

 

Zadbamy o to by Twoje dziecko w zgodzie z naturą,zdrowo i aktywnie spędzało wolny czas na świeżym powietrzu. Tylko u nas połączenie wypoczynku z pasją i nauką zagwarantuje Twojemu dziecku mile spędzony czas i oderwanie się od codzienności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą atrakcji,które przygotowaliśmy dla Państwa dzieci.

 

Jedną z najpopularniejszych atrakcji na każdym festynie rodzinnym, imprezie okolicznościowej, przyjęciu, czy pikniku, są zazwyczaj zamki dmuchane.

W naszej ofercie posiadamy zamki dmuchane dopasowane do wieku oraz ilości dzieci. Każdy zamek posiada wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa oraz dopuszczenia do użytku przez dzieci.

Ponadto nad bezpieczeństwem dzieci korzystających z zamku czuwa nasz animator. Animator może być Supermanem, Spidermanem lub Klaunem, jednakże zawsze zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkich maluchów.

zamekzamek1

 

 

 

 

 

 

 

Malowanie buziek to nasza specjalność. Nasi animatorzy zmienią buźkę dziecka w ulubionego bohatera, teraz dziecko może zostać kotkiem, myszką, piratem. Zdolności naszych animatorów są wszechstronne.

buzkapirat

 Dzieci z nami nigdy się nie nudzą zapewniamy im takie atrakcje jak kręcenie talerzy na patyku robienie zwierzątek z balonów, strzelanie z łuku oraz różnego rodzaju gry i zabawy.

zabawa zabawa1

 

Puszczanie ogromnych baniek mydlanych oraz szczudlarze zapewniają uśmiech dziecka na długi czas

banki szczudla

Nasi animatorzy wcielą się w każdą postać z kreskówki i zapewnią dziecku niezapomnianą zabawę

ludzie maskotki smerfy

 

NASZE REALIZACJE

[Best_Wordpress_Gallery id="3" gal_title="NASZE REALIZACJE"]