O MNIE

MARTA LIBUDZIC – rodowita ostrowianka. Absolwentka AWF we Wrocławiu, Menedżer Oświaty, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor fitness, szkoleniowiec,  trener personalny  fitness w Polsce oraz w Stanach Zjednoczonych, prezenter, animator, wykładowca, szkoleniowiec i  właściciel firmy MartaFit.pl.

Właściciel firmy biura turystyczno – eventowego MartaFit.pl

Właściciel i Dyrektor: Szkoły Języków Obcych i Korepetycji: SZKOŁA MATEJKI

Właściciel: WAKEPARK PIASKI

Prezes Fundacji Beaty Klimek „Przyjazny Ostrów”.

Z myślą o dzieciach, którymi zawsze się otacza założyła Akademię Aktywnego Dziecka.

Organizuje czas wolny i wypoczynek o charakterze sportowym dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Potrafi zapewnić świetną zabawę małym i dużym, koordynuje imprezy sportowo-rekreacyjne i rozrywkowe.

Od zawsze praca pedagogiczna uskrzydla jej życie.

Nauczyciel Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Współtwórca projektów unijnych. Promuje  zdrowy, aktywny tryb życia w zgodzie z naturą.

W życiu skupia się na tym czego chce a nie na tym czego nie chce, dzięki czemu ma ogromne pokłady energii, którą dzieli się na co dzień z innymi.

Zdefiniowany kreator, działacz, posiada ogromną wiedzę praktyczną, która poparta jest pełnymi kwalifikacjami i kompetencjami. Wyróżnia się niesamowitymi zdolnościami organizacyjnymi.

Wysokie zdolności komunikacyjne poparte są wieloletnim doświadczeniem, pracą z ludźmi i dla ludzi.

Permanentnie dąży do rozwoju i samorealizacji oraz ciągle chce podnosić swoje kwalifikacje i doświadczenie.

Cechy charakteru to pewność siebie, przebojowość, skuteczność w działaniu, charyzma i skłonność do ryzyka.   Ma w sobie naprawdę duży potencjał energii i poczucie samodzielności.

Siła charakteru, indywidualność, chęć tworzenia, twórczość, dominacja, śmiałe pomysły, dar przekonywania  i wybitne zdolności przywódcze pomagają jej od zawsze w zjednywaniu sobie ludzi. Z natury jest dynamiczna, cechuje ją spontaniczność i otwartość.

 


Nasz zespół to doświadczeni trenerzy, instruktorzy, animatorzy oraz pedagodzy. Jesteśmy zespołem pasjonatów w swojej branży. Żyjemy pracą, bawimy się pracą, cieszymy się pracą. Oznacza to, że do każdego zlecenia podchodzimy na świeżo z pełnią energii i satysfakcji.

Absolwentka Bromley College w Londynie oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wieloletni lektor języka angielskiego.


Ukończyła UAM na wydziale Edukacja wczesnoszkolna z arteterapią. Praca z dziećmi to jej pasja.

Ela

Studentka 4 roku lingwistyki stosowanej . Nauczyciel języków obcych, nauka poprzez zabawę to jej specjalność.

Asia

Absolwentka studiów z zakresu nauk przyrodniczych na Wydziale Biologii UAM w Poznaniu.Animatorka i korepetytorka . Pasjonatka fotografii uwielbiająca pracę z dziećmi -„głowa pełna pomysłów”.

Martyna

Uczennica klasy maturalnej o profilu matematyczno-geograficznym. Interesuje się sportem,podróżami oraz muzyką.

Dagmara

Kreatywna i zawsze wesoła animatorka. Studentka kulturoznawstwa we Wrocławiu.

Weronika

Absolwentka AWF Poznań.Nauczyciel wychowania fizycznego oraz trener personalny. Od lat związana ze sportem od koszykówki po wakeboard.

Marta