SZKOLENIA, KURSY I WYJAZDY INTEGRACYJNE

Coraz częściej decydujemy się na organizację imprez, które są przecież naszą wizytówką.

Organizujemy imprezy dla dzieci i dorosłych.

W imprezie jak w biznesie liczy się przede wszystkim pomysł!

Ważna jest również profesjonalna organizacja i ciekawy program, który na długo dostarczy każdemu mnóstwo emocji i pozytywnych wrażeń. Więc jeśli chcesz pozbyć się stresu jaki jest z tym związany oddaj sprawy w nasze ręce.

Ręce profesjonalistów, którzy wiedzą na czym polega obsługa i organizacja imprez.  Zajmujemy się całościową oprawą imprez dopasowaną do potrzeb zarówno klienta indywidualnego, jak i klientów firmowych czy imprez masowych.

Z nami nie musisz martwić się o pogodę gdyż każda pora roku niesie za sobą atrakcyjne wyzwania.

Organizujemy imprezy firmowe, eventy, szkolenia o charakterze rekreacyjno-sportowym, integracje na poziomie intelektualnym, rozrywkowym i wszechstronnego rozwoju.

Zajmujemy się promocją, reklamą od A do Z.

Nasi uzdolnieni animatorzy zabaw, trenerzy i instruktorzy zadbają o każdy szczegół i pełną satysfakcję.

Chcesz aby inni zapamiętali Twoją markę?

Pomożemy Ci wypromować Twój Biznes!

Zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń z zakresu event – marketingu. Eventy i imprezy w centrach handlowych, galeriach, sklepach, to doskonały sposób na promocję i reklamę własnej firmy na lokalnym rynku.

Na zlecenie Klienta prowadzimy niestandardowe akcje reklamowo – promocyjne. Jesteśmy w stanie zaaranżować, zorganizować i przeprowadzić  nieprzeciętne na wielką skalę przedsięwzięcia tj. Eventy Firmowe,  Szkolenia,  Rajdy, Obozy Rekreacyjno – Sportowe, Festyny Miejskie, Akcje Społeczne, Eventy Sportowe.

Projekt eventu poprzedza analiza potrzeb i możliwości Klienta.

Wspólnie tworzymy autorskie scenariusze, uwzględniające specyfikę wydarzeń oraz Klienta, charakter imprezy,  oczekiwania zarządu, a także satysfakcję zaproszonych gości.

Zapewniamy również szeroką gamę reklamy tj. projektowanie reklam, strony internetowych,  ulotki, plakaty i wiele innych materiałów reklamowych.

Napisz do nas na adres mailowy:  kontakt.martafit@gmail.com , a my skontaktujemy się z Tobą.