WAKE

WAKEPARK PIASKI ZAPRASZA!!

Na ostrowskich Piaskach można korzystać ze sportowej atrakcji – Wakeboard

 

Organizujemy:

– szkolenia Wake dla dzieci i dorosłych   

– dyskoteki na plaży

– imprezy i pikniki firmowe    

– przyjęcia urodzinowe   

– eventy reklamowe

– obozy sportowe

 

Wakepark –  bo o nim mowa –  to wyciąg do nart  wodnych i wakeboardu.  To pierwszy taki park w Południowej Wielkopolsce. 

Wakepark to wyciąg, który składa się z dwóch słupów rozstawionych na długości 170 metrów,  po dwóch przeciwległych brzegach zalewu.

Słupy ustawione są na 7 metrach wysokości  – na tej wysokości jest rozwieszona lina.  Na godzinę wchodzą maksymalnie cztery osoby. Jest także opcja, by jedna osoba korzystała z atrakcji przez godzinę – wyjaśnia Jakub Dzięcielski operator Wakeparku Piaski.

Wakeboarding to sport wodny, polegający na płynięciu na powierzchni wody za pomocą specjalnej deski wakeboardingowej, trzymając się liny zaczepionej do łodzi lub na wyciągu. Powstał z połączenia nart wodnych, snowboardingu i surfingu.

Wakeboarding to w tej chwili najszybciej rozwijający się sport wodny.

To atrakcja dla każdego – dla tych dużych i małych. Na wyposażeniu mamy także pianki,  kapoki oraz kaski także sport jest bezpieczny i nie ma się czego obawiać.Dostępne są deski w 3 rozmiarach dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności.Mamy też jedną parę nart wodnych dla “oldschoolowców”  – mówi Jakub Dzięcielski z Walepark Piaski.

Atrakcja – jeśli pozwoli na to pogoda – powinna być czynna od maja.

Codzienne aktualności tutaj: https://www.facebook.com/wakeparkpiaski

Nasz cennik:

WEEKEND (święta – soboty – niedziele) – 35 pln/15 min

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK – 25 pln/15min

Szczegóły pod numerem telefonu: 737 903 645