WYCIECZKI DLA DOROSŁYCH

Wycieczki dla dorosłych

Jest wiele pomysłów na spędzanie wolnego czasu –  My proponujemy aktywne spędzanie wolnego czasu zarówno dla starszych jak i młodszych osób.

Dzięki aktywnym formom wypoczynku można nie tylko się zrelaksować i odpocząć od codziennego siedzenia za biurkiem, ale też poprawić swoją formę. Nie zwlekaj, czas to zdrowie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertę u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Wycieczki dla dorosłych objazdowe, grupowe i indywidualne po Polsce i nie tylko.

Proponujemy Państwu najlepsze miejsca z klimatem tylko dla dorosłych o charakterze wypoczynkowym, rozrywkowym, rekreacyjnym, sportowym a dla odważnych nawet ekstremalnym 🙂

Z nami możesz spędzić bezpieczny wypoczynek w górach na nartach, wędrówkach, nauczysz się nowych, ciekawych form rekreacji ruchowej na wodzie, lądzie i w powietrzu.

Chcesz spędzić aktywny wypoczynek pod okiem instruktora, opiekuna, przewodnika nad morzem, w górach, nad jeziorem w pięknych okolicznościach przyrody, zaspokajając swoje potrzeby życia zgodnie z naturą.

Z nami spędzisz weekend pełen pozytywnych wrażeń w miłym towarzystwie zdala od pracy, zgiełku, hałasu.

Zmiana otoczenia, ciekawie spędzony czas i zabawa w znanym sobie towarzystwie to dobry sposób na chwile oddechu od pracy i codziennych obowiązków. W zależności od zlecenia organizujemy:

  • wyjazdy 1-dniowe, np. biesiada z zabawą i atrakcjami
  • wyjazdy weekendowe, tzn. wyjazd w piątek po lekcjach i powrót w niedzielę wieczorem,
  • wyjazdy 5-dniowe wykorzystujące dni wolne „wokół” święta Bożego Ciała tzn. wyjazd w środę po lekcjach i powrót w niedzielę wieczorem,
  • wyjazdy 4/5/6 dniowe (w zależności od roku) wykorzystujące dni wolne „wokół” świąt 1 i 3 maja.

Program. Uwzględniając różne oczekiwania, potrzeby i możliwości – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się zaproponować to, czego każdy Klient oczekuje.

Cena. Zostaje ustalona po uzgodnieniu wszystkich szczegółów i jest kalkulowana dla każdego wyjazdu oddzielnie.

Oferta. Przykładowe programy wycieczek wielodniowych zorganizowanych przez nasze Biuro.

Wycieczki dla dorosłych objazdowe, grupowe i indywidualne w Trójmieście, w Zakopanem na Mazurach w wyjątkowych miejscach naszego pięknego kraju.